Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Andrzej Lulka Kancelaria Radcy PrawnegoO firmie

  • Emilii Plater 28
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 minut temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Andrzej Lulka Kancelaria Radcy Prawnego

Emilii Plater 28

Warszawa

Andrzej Lulka Kancelaria Radcy Prawnego to butikowa kancelaria prawna specjalizująca się w prawie obrotu nieruchomościami, prawie budowlanym oraz prawie handlowym i obsłudze transakcji M&A związanym z działalnością prowadzoną w Polsce oraz z transakcjami o zasięgu międzynarodowym.

Założycielem kancelarii jest Andrzej Lulka, radca prawny, który swoje doświadczenie, m.in. w dziedzinie nieruchomości, zdobył jako współpracownik a następnie jako Partner odpowiedzialny za działalność Działu Nieruchomości kancelarii Gide Loyrette Nouel (Tokarczuk Jędrzejczyk i Wspólnicy Kancelaria Prawna GLN sp.k.).

Kancelaria istnieje na rynku prawnym od 2014 r. Jedną z podstawowych działalności kancelarii jest obsługa prawna z zakresu prawa obrotu nieruchomościami i prawa budowlanego. Ponadto, kancelaria świadczy również kompleksowe usługi z zakresu umów najmu, prawa procesowego, prawa pracy, prawa administracyjnego oraz prawa turystycznego.

Prawnik

Opis stanowiska:

  • sporządzanie oraz analiza projektów umów, pism procesowych;
  • doradztwo transakcyjne, obsługa korporacyjna spółek;
  • udział w badaniach due diligence nieruchomości;
  • wsparcie w bieżącej obsłudze klientów Kancelarii.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze (aplikant radcowski lub adwokacki);
  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej;
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży nieruchomości, w tym, w przeprowadzaniu badań due diligence nieruchomości;
  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, handlowego;
  • biegła znajomość języka angielskiego prawniczego w mowie i w piśmie, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem;
  • samodzielność, komunikatywność, inteligencja, rzetelność oraz pracowitość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej (kontrakt b2b) lub umowy zlecenia;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia;
  • pracę w przyjaznym i komfortowym środowisku, w biurze w samym centrum Warszawy;
  • możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia zawodowego w ramach bezpośredniej współpracy z radcami prawnymi i adwokatami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej międzynarodowych klientów instytucjonalnych;
  • benefity: dofinansowanie do pakietu medycznego, wyjazdy i imprezy integracyjne.

Ogłoszenie archiwalne