Ta oferta pracy jest nieaktualna od 143 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 25.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dotpay sp. z o.o./eCard S.A.

    Firma Dotpay zajmuje się obsługą finansową (pośrednictwem finansowym) w zakresie transferów pieniężnych przesyłanych pomiędzy kupującym, a sprzedającym w sieci Internet.

    Prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:
    Prawnik
    Miejsce pracy: Kraków/Warszawa

    Obowiązki:

    • bieżąca obsługa prawna spółek,
    • przygotowywanie umów handlowych,
    • prowadzenie korespondencji z organami nadzoru (KNF, GIIF, MF),
    • przygotowywanie i aktualizacja procedur wewnętrznych pod kątem zgodności z przepisami (m.in. PDS2, AML IV, RODO) i wytycznymi organów nadzoru
    • wsparcie prawne zarządu i wszystkich działów spółek w zakresie świadczonych przez spółkę usług płatniczych, jak również w takich obszarach jak prawo umów, AML, prawo publiczne gospodarcze, świadczenie usług drogą elektroniczną, ochrona danych osobowych, prawo pracy, prawo spółek, prawo własności intelektualnej,
    • udział w negocjacjach z klientami.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia,
    • prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport (po okresie próbnym),
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijających się spółkach.

    Profil kandydata:

    • wykształcenie wyższe prawnicze,
    • co najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy zdobyte w kancelarii lub dziale prawnym,
    • mile widziane co najmniej roczne doświadczenie w dziale prawnym instytucji nadzorowanej przez KNF bądź kancelarii prawnej obsługującej takie podmioty,
    • praktyczna znajomość prawa spółek handlowych, regulacji AML, ochrony danych osobowych zagadnień związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną,
    • mile widziana znajomość prawa usług płatniczych,
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na przygotowywanie oraz opiniowanie dokumentów w języku angielskim oraz swobodną komunikację,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • umiejętności interpersonalne, komunikatywność. Stworzenie spójnych materiałów wizerunkowych, marketingowych i sprzedażowych firmy.