Ta oferta pracy jest nieaktualna od 42 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prawnik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Grupa TWINO zajmuje się udzielaniem pożyczek konsumenckich, jest właścicielem takich produktów jak Net Credit, In Credit. Nasza firma powstała w 2009 roku na Łotwie. Na rynek polski weszliśmy w 2011 roku, dzisiaj zatrudniamy ok 400 osób w całej Grupie. Jesteśmy obecni na Łotwie, w Gruzji, Kazachstanie, Rosji, Polsce.

    W TWINO wierzymy, że technologia może zmienić postrzeganie nawet najbardziej konwencjonalnych produktów finansowych poprzez uczynienie ich prostszymi i bardziej dostępnymi.

    Idealnym kandydatem bądź kandydatką do pracy w TWINO, jest profesjonalista, który szuka możliwości dołączenia do firmy na etapie jej dynamicznego rozwoju, tak by mieć udział w jej transformacji z fazy start-up’u do dużej skali biznesu. To osoba, która poszukuje możliwości rozwoju osobistego, wyzwań zawodowych i jest gotowa by dołączyć do kreatywnego zespołu pracującego w szybko zmieniającym się środowisku.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Prawnik
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr Ref.: PR/0718

    Twoje zadania:

    • Zapewnienie zgodności dokumentacji stosowanej przez spółkę z obowiązującymi przepisami prawa
    • Monitorowanie zmian w przepisach regulujących działalność spółki oraz implementacja związanych z tym rozwiązań
    • Dokonywanie zmian korporacyjnych w tym sporządzanie niezbędnych dokumentów, współpraca z zarządem i Centralą spółki w tym zakresie
    • Zapewnienie wsparcia prawnego dla wszystkich obszarów spółki
    • Analizowanie umów, regulaminów oraz innych dokumentów pod kątem zgodności z regulacjami dotyczącymi konsumentów
    • Reprezentowanie spółki przed sądami powszechnymi oraz organami administracji (w szczególności UOKiK, Rzecznik Finansowy)

    Czego oczkujemy:

    • Min. 1 roczne doświadczenie w pracy na stanowisku prawnika posiadającego tytuł radcy prawnego lub adwokata
    • Doświadczenie w pracy w instytucji finansowej
    • Dobra znajomość ustawy o kredycie konsumenckim oraz przepisów o ochronie danych osobowych
    • Kreatywne podejście do stawianych wyzwań
    • Umiejętności analityczne, dokładność, dbałość o szczegóły, rzetelność
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i w piśmie)

    Co oferujemy:

    • Pracę na samodzielnym stanowisku, możliwość uczestniczenia w najważniejszych projektach firmy
    • Możliwość rozwoju, poszerzania swoich kompetencji i wiedzy
    • Dogodną lokalizację siedziby firmy (przy Rondzie Daszyńskiego)
    • Świadczenia po okresie próbnym: opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, a od pierwszego dnia pracy: pyszną kawę, świetną atmosferę oraz inne miłe atrakcje

    Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij nam swoje aktualne CV używając przycisku „aplikuj”.
    Prosimy o wpisanie w temacie maila właściwego numeru referencyjnego.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dodatnie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz mojego wizerunku zawartych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku”

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że:

    1)         administratorem danych osobowych osób ubiegających się o zatrudnienie jest InCredit sp. zo.o. z siedzibą w Warszawie, adres: Al. Jana Pawła II 27, 00-867

    2)         administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować w sprawach przetwarzania Państwa danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected];

    3)         administrator będzie przetwarzał Państwa dane osobowe na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, w celu a) realizacji danego procesu rekrutacji, b) realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych;

    4)         dane osobowe mogą być udostępnione innym uprawnionym podmiotom, na podstawie przepisów prawa, a także na rzecz podmiotów, z którymi administrator zawarł umowę powierzenia przetwarzania danych w związku z realizacją usług na rzecz administratora (np. kancelarią prawną, dostawcą oprogramowania, zewnętrznym audytorem)

    5)         administrator nie zamierza przekazywać Państwa danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;

    6)         mają Państwo prawo uzyskać kopię swoich danych osobowych w siedzibie administratora.

    Dodatkowo zgodnie z art. 13 ust. 2 RODO informujemy, że

    1)         Państwa dane osobowe będą przechowywane przez a) przez 4 miesiące od dnia zakończenia danego procesu rekrutacyjnego - dla celu określonego w pkt 3 lit. a, b) przez 1 rok od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych - dla celu określonego w pkt 3 lit. b.;

    2)         przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, oraz możliwość ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także (dotyczy sytuacji wyrażenia zgody) prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

    3)         ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pańskich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych

    4)         podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do wzięcia udziału w naborze na wolne stanowisko pracy. Konsekwencją niepodania danych osobowych jest brak udziału w naborze na wolne stanowisko pracy;

    5)         administrator nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany w oparciu o Państwa dane osobowe.