Oferta pracy

Prawnik

Rubau Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Trojańska 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rubau Polska Sp. z o.o.

Trojańska 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo prawne w ramach działalności prowadzonej przez Spółkę,

  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień i problemów związanych z działalnością Spółki,

  • Opracowywanie i opiniowanie prawnych warunków umów z kontrahentami w ramach prowadzonych inwestycji budowlanych,

  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami oraz z organami administracyjnymi,

  • Sprawowanie kontroli nad dokumentacją dotyczącą kontraktów budowlanych,

  • Prowadzenie rejestrów i zestawień oraz archiwizacja dokumentów,

  • Współpraca z działami firmy w zakresie przygotowywania i realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze, preferowani kandydaci odbywający aplikację radcowską,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie branży budowlanej,

  • Znajomość w ujęciu teoretycznym i praktycznym szeroko rozumianego procesu inwestycyjnego,

  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów formalno-prawnych,

  • Zaangażowanie i otwartość na stałe pogłębianie wiedzy z zakresu prawa,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobrej zdolności komunikacyjnej i organizacyjnej,

  • Silnej motywacji i zaangażowania w wykonywane zadania,

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office z umiejętnością sprawnego korzystania z systemów prawniczych.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Firma RUBAU od kilkudziesięciu lat działa w sektorze budowlanym na terenie Hiszpanii. Ma na swoim koncie liczne realizacje zarówno jeśli chodzi o budownictwo infrastrukturalne, budownictwo kubaturowe jak i morskie. Od kilku lat dzięki zakreślonej nowej strategii rozwoju działa również na rynkach międzynarodowych. W Polsce działa jako RUBAU Polska Sp. z o.o. ze swoją główną siedzibą w Warszawie. Koncentruje się na możliwości pozyskania kontraktów infrastrukturalnych; drogowych i kolejowych, ale i nie wyklucza zaangażowania się w projekty o innej charakterystyce.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy