Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Prawnik

Mota Engil Real Estate S.A.O firmie

Mota Engil Real Estate S.A.

Aleje Jerozolimskie 100

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie procesu inwestycyjnego i deweloperskiego projektów mieszkaniowych realizowanych na terytorium całej Polski,

  • Udzielanie opinii, konsultacji prawnych i wyjaśnień oraz przygotowywanie projektów umów w ramach bieżącej działalności spółki,

  • Wsparcie Działu Technicznego poprzez przygotowywanie niezbędnych dokumentów (umowy, porozumienia, zgłoszenia),

  • Wsparcie Działu Sprzedaży w bieżącej obsłudze sprzedaży lokali,

  • Kontakt z sądami, urzędami i innymi instytucjami publicznymi;

  • Opracowywanie projektów pism i innych dokumentów w postępowaniu cywilnym i administracyjnym,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień,

  • Archiwizacja dokumentów, prowadzenie rejestrów,

  • Monitorowanie zmian prawa w zakresie dotyczącym spółki,

  • Udział w procesie nabywania nieruchomości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze - mile widziani aplikanci adwokaccy lub radcowscy I lub II roku,

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego w kancelarii lub w dziale prawnym firmy;

  • Znajomość prawa administracyjnego, cywilnego i gospodarczego oraz prawa nieruchomości;

  • Znajomość regulacji prawnych w zakresie nieruchomości będzie dodatkowym atutem,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Wysoka kultura osobista i nastawienie biznesowe.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Rozwój zawodowy przez uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • Praca w wielokulturowym środowisku,

  • Możliwość korzystania z karty MultiSport,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Zajęcia z j. Angielskiego.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • karta Multisport

Odpowiadamy za realizację projektów deweloperskich w Europie Centralnej, działając aktywnie na ternie Polski, Czech, Słowacji, Węgier oraz Rumunii. Specjalizujemy się w inwestycjach mieszkaniowych, aktywnie poszerzając zakres działalności na inne segmenty rynku deweloperskiego. Jesteśmy integralna częścią Grupy Mota-Engil, portugalskiego lidera w sektorze budownictwa, inwestycji deweloperskich czy partnerstwa publiczno- prywatnego obecnego na globalnym rynku od ponad 70 lat.

Przewiń do profilu firmy