Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

J.M. Inwest Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i opiniowanie pism, umów, procedur oraz innych dokumentów prawnych i korporacyjnych;

  • Wsparcie radców prawnych w realizacji ich zadań, w tym w zakresie prowadzonych postępowań sądowych i administracyjnych;

  • Wsparcie procesu weryfikacji, ewidencjonowania i archiwizacji dokumentów w wewnętrznych systemach spółki;

  • Monitorowanie zmian w przepisach mających znaczenie dla funkcjonowania spółki.

  • Bieżąca korespondencja w sprawach prawnych, dokonywanie analiz prawnych,

  • Udział w negocjacjach z klientami, instytucjami finansowymi,

  • Opracowywanie i opiniowanie umów, opinii, pism oraz innych dokumentów prawnych do klientów, urzędów, sądów i innych instytucji,

  • Przygotowanie umów handlowych;

  • Opiniowanie umów z kontrahentami spółki, w tym również w języku angielskim;

  • Udział w negocjacjach umów;

  • Nadzór nad wdrażaniem oraz przestrzeganiem procedur i polityk wewnętrznych;

  • Zapewnianie zgodności w obszarze ochrony danych osobowych;

  • Koordynacja kwestii związanych z ubezpieczeniami spółki oraz likwidacją szkód;

  • Tworzenie dokumentów o charakterze prawnym związanych z prowadzoną przez spółkę działalnością;

  • Obsługa prawna zarządu oraz działów spółki w bieżących sprawach oraz udzielanie porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych i innych, w zależności od potrzeb spółki;

  • Prowadzenie rejestrów wewnętrznych (rejestr pełnomocnictw, umów, uchwał itp.) oraz wszystkich niezbędnych czynności wymaganych w prawidłowym działaniu spółki;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – prawnicze;

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców;

  • Doświadczenie w opiniowaniu i negocjowaniu w imieniu przedsiębiorcy umów z kontrahentami;

  • Znajomość prawa ochrony danych osobowych;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym praktyczna znajomość terminologii prawniczej;

  • Samodzielność;

  • Zaangażowanie w sprawy spółki.