Logo Pracuj.pl

Prawnik

J.M. Inwest Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i opiniowanie pism, umów, procedur oraz innych dokumentów prawnych i korporacyjnych;
  • Wsparcie radców prawnych w realizacji ich zadań, w tym w zakresie prowadzonych postępowań sądowych i administracyjnych;
  • Wsparcie procesu weryfikacji, ewidencjonowania i archiwizacji dokumentów w wewnętrznych systemach spółki;
  • Monitorowanie zmian w przepisach mających znaczenie dla funkcjonowania spółki.
  • Bieżąca korespondencja w sprawach prawnych, dokonywanie analiz prawnych,
  • Udział w negocjacjach z klientami, instytucjami finansowymi,
  • Opracowywanie i opiniowanie umów, opinii, pism oraz innych dokumentów prawnych do klientów, urzędów, sądów i innych instytucji,
  • Przygotowanie umów handlowych;
  • Opiniowanie umów z kontrahentami spółki, w tym również w języku angielskim;
  • Udział w negocjacjach umów;
  • Nadzór nad wdrażaniem oraz przestrzeganiem procedur i polityk wewnętrznych;
  • Zapewnianie zgodności w obszarze ochrony danych osobowych;
  • Koordynacja kwestii związanych z ubezpieczeniami spółki oraz likwidacją szkód;
  • Tworzenie dokumentów o charakterze prawnym związanych z prowadzoną przez spółkę działalnością;
  • Obsługa prawna zarządu oraz działów spółki w bieżących sprawach oraz udzielanie porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa spółek handlowych i innych, w zależności od potrzeb spółki;
  • Prowadzenie rejestrów wewnętrznych (rejestr pełnomocnictw, umów, uchwał itp.) oraz wszystkich niezbędnych czynności wymaganych w prawidłowym działaniu spółki;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – prawnicze;
  • Doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców;
  • Doświadczenie w opiniowaniu i negocjowaniu w imieniu przedsiębiorcy umów z kontrahentami;
  • Znajomość prawa ochrony danych osobowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym praktyczna znajomość terminologii prawniczej;
  • Samodzielność;
  • Zaangażowanie w sprawy spółki.

Prawnik, Warszawa