Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Rabenda-OzimekO firmie

  • Domaniewska 37, Stanisława Bodycha 77

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Jesteśmy stale rozwijającą się Kancelarią, już od ponad 16 lat obsługującą Klientów głównie z branży IT i Gamedev. Podchodzimy do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem, priorytetowo traktujemy cele i istotę zamierzeń naszych Klientów - to decyduje o naszej skuteczności i indywidualnym podejściu do Klientów.

Prawnik

Nawiążemy współpracę z aplikantką/em radcowską/im. W związku z profilem działalności naszej Kancelarii, mile widziana będzie znajomość przepisów dotyczących prawa autorskiego (w branży IT/Gamedev).

Zakres obowiązków:

  • bieżąca bezpośrednia obsługa prawna Klientów Kancelarii,
  • opiniowanie umów, regulaminów, przygotowywanie pism procesowych,
  • kontakty z sądami oraz urzędami,
  • opracowywanie opinii i informacji prawnych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • otwartego umysłu i chęci doskonalenia zawodowego,
  • zaangażowania i rzetelności w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętności dobrej organizacji pracy, samodzielności,
  • biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy dogodne warunki zatrudnienia w tym:

  • pracę możliwą w trybie zdalnym lub hybrydowym,
  • pracę w zgranym zespole doświadczonych prawników,
  • stałe wsparcie w rozwoju zawodowym i personalnym,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • przyjazną  atmosferę i ciekawe projekty.

U nas nie można się nudzić, codziennie zajmujemy się wieloma dziedzinami prawa, bo tego oczekują od nas nasi Klienci. Jeśli chcesz realnie wpływać na pracę Kancelarii, a jednocześnie zajmować samodzielne i decyzyjne stanowisko - to praca właśnie dla Ciebie!

Aplikacje zawierające CV prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż nawiążemy kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

ul. Apartamentowa 15 lok.15, 02 - 495 Warszawa | ul. St. Bodycha 77,  05 - 816 Michałowice |
ul. Domaniewska 37 lok. 2.43, 02 - 672 Warszawa | ul. Nowogrodzka 50 lok. 515, 00 - 695 Warszawa |
www.kancelaria-ro.pl | Tel.: + 48 501015613 | Tel.: + 48519050972 |

Ogłoszenie archiwalne