Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik wewnętrzny (in-house)

Alseva PRO SP. z o.o.

Samuela Bogumiła Lindego 7c

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • doradztwo prawne w bieżących sprawach spółki – sporządzanie opinii prawnych, udzielanie porad i konsultacji (głównie z obszaru prawa budowlanego)

  • sporządzanie i opiniowanie umów oraz negocjowanie i ustalanie warunków umów, z uwzględnieniem ryzyk biznesowych

  • uczestniczenie w bieżącej obsłudze prawnej firmy w ramach działu prawnego

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze

  • posiadanie uprawnień radcowskich jest warunkiem koniecznym

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, tzn. jako prawnik wewnętrzny (in-house lawyer) lub w kancelarii prawnej z fokusem na pracę w obszarze prawa budowlanego

  • zorientowanie na doradztwo z uwzględnieniem zarówno ryzyk prawnych, jak i biznesowych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • wsparcie merytoryczne dotyczące wykonywanych obowiązków

  • stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • wsparcie rozwoju i podnoszenia kompetencji (szkolenia, treningi wewnętrzne i zewnętrzne)

  • benefity pozapłacowe (m.in. dofinansowanie do pakietu medycznego i sportowego)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • Medicover Sport

ALSEVA to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. W naszej ofercie znaleźć można m.in. magazyny energii czy umowy korporacyjne PPA, umożliwiające firmom sprzedaż energii po konkurencyjnych cenach.

Nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać portfolio o nowe projekty i współprace. Tym samym pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój, pracę w międzynarodowym środowisku oraz ciekawe projekty.

Przewiń do profilu firmy