Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH HALAŚ I WSPÓLNICY SP.KO firmie

KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH HALAŚ I WSPÓLNICY SP.K

Wyścigowa 56i

Wrocław

Grupę Kapitałową VOTUM tworzą podmioty specjalizujące się przede wszystkim w świadczeniu pomocy klientom indywidualnym w zakresie dochodzenia roszczeń od podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody, a także wynikających z umów kredytów bankowych indeksowanych bądź denominowanych do waluty obcej.
Ugruntowana pozycja na rynku oraz wieloletnie doświadczenie spółek z grupy kapitałowej VOTUM zapewniają bezpieczeństwo i najwyższą jakość obsługi we wszystkich segmentach prowadzonej działalności.

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Halaś i Wspólnicy poszukuje kandydatów na stanowisko:
Radcy Prawnego/Adwokata
(Prawo korporacyjne, compliance)

Numer ref.: H&W/12/2020

Zakres obowiązków:

  • Obsługa korporacyjna spółek
  • Przygotowywanie protokołów posiedzeń organów, umów, regulaminów i procedur wewnętrznych
  • Sporządzanie projektów opinii, pism, wniosków
  • Bieżące wsparcie dla adwokatów i radców prawnych współpracujących z Kancelarią
  • Bezpośredni kontakt z klientami, sądami oraz organami administracji

Oczekiwania:

  • Uprawnienia radcy prawnego/adwokata
  • Znajomość prawa cywilnego, handlowego oraz prawa pracy (warunek konieczny)
  • Znajomość prawa rynku kapitałowego
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, w szczególności Word i Excel

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu (możliwość rozpoczęcia pracy między godzinami 7-11 i kończenia pomiędzy godziną 15 i 19)
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Miejsce pracy w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk APLIKUJ z podanym w temacie nr ref.:  H&W/12/2020

Rekrutację możemy zakończyć przed upływem terminu publikacji ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następujących oświadczeń i zgód:

  1. Zapoznałam/em się z treścią klauzuli informacyjnej z ogłoszenia o pracę
  2. W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH HALAŚ I WSPÓLNICY SP.K prosimy o umieszczenie następującej zgody:
    Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH HALAŚ I WSPÓLNICY SP.K. przez okres 1 roku od zakończenia aktualnej rekrutacji (do dnia 23-01-2022r.).

Ponadto w przypadku podania w dokumentach rekrutacyjnych danych szczególnej kategorii (danych dotyczących pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych, dane genetyczne, dane biometryczne, dane dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej)

prosimy o wyrażenie zgody na ich przetwarzanie poprzez umieszczenie następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych szczególnej kategorii zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych tj. KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH HALAŚ I WSPÓLNICY SP.K.. z siedzibą we Wrocławiu (53-012 Wrocław), ul. Wyścigowa 56i, KRS 0000839551 zgodnie z art. 9 ust. 2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne