Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Lexbridge Groński Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. k.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych,

  • Opracowywanie umów, porozumień i innych aktów prawnych

  • Reprezentowanie Klientów w sporach przed sądami powszechnymi i sądami administracyjnymi

Nasze wymagania

  • prawo wykonywania zawodu radcy prawnego lub adwokata lub posiadany stopień naukowy w dziedzinie prawa ze specjalnością z obszaru finansów publicznych, nadzoru nad samorządem terytorialnym lub funkcjonowania systemu oświaty;

  • aplikant radcowski lub adwokacki;

  • znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego i postępowania cywilnego lub prawa administracyjnego i postę-powania administracyjnego;

  • doskonała organizacja czasu pracy;

  • wysokie umiejętności analityczne i obrachunkowe (matematyka);

  • bardzo dobra znajomość i umiejętność korzystania w praktyce z arkusza kalkulacyjnego;

  • sumienność, rzetelność i wytrwałość;

  • wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne;

Mile widziane

Znajomość zagadnień prawnych i ekonomiczno-finansowych z obszaru funkcjonowania samorządu terytorialnego, finansów samorządowych, prawa oświatowego, systemów dotacyjnych, kontroli i nadzoru nad finansami samorządowymi;

To oferujemy

  • możliwość pracy w zespole kierowanym przez doświadczonego radcę prawnego;

  • możliwość rozwoju kompetencji prawniczych;

  • ukierunkowany rozwój kompetencji miękkich;

  • plan kariery;

  • inspirujące i ambitne zadania;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (radca prawny, adwokat) lub umowę o pracę (aplikant);

CV wraz z Listem Motywacyjnym prosimy przesyłać przez formularz Pracuj.pl