Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Idea Getin Leasing S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa korporacyjna Spółki i spółek zależnych, w tym ich organów

  • pozostała obsługa prawna w zakresie działalności biznesowej Spółki

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: kierunek prawo

  • mile widziane osoby posiadające doświadczenie w pracy w firmie leasingowej lub kancelarii prawnej

  • biegłe posługiwanie się narzędziami i programami pracy biurowej, również w trybie zdalnym (MS Office, Teams, kancelaria, korespondencja)

  • umiejętność współpracy w zespole

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu

  • komunikatywność, samodzielność, sumienność

  • rzetelność w wykonywaniu zadań

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

  • pracę w modelu zdalnym

  • interesującą pracę w profesjonalnym zespole prawnym

  • pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport)

  • przyjazną i twórczą atmosferę pracy

  • indywidualne podejście do każdego pracownika

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Idea Getin Leasing S.A.

Idea Getin Leasing S.A. powstała dzięki połączeniu najlepszych praktyk biznesowych Idea Leasing S.A. i Getin Leasing S.A. Jesteśmy liderem finansowania środków transportu w Polsce i ekspertem najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie finansowania firm.

Wspieramy rozwój polskich przedsiębiorców – mikro, małych i średnich firm – oferując bezpieczny i konkurencyjny pakiet usług finansowych. Od początku swego istnienia tworzymy trwałe relacje z klientami i szybko reagujemy na zmiany zachodzące na rynku, dostosowując swoją ofertę do potrzeb przedsiębiorców.

Przewiń do profilu firmy

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie czynności w zakresie obsługi prawnej w strukturze Departamentu Prawnego i Compliance.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.