Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Prouve Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie zmian w regulacjach prawnych,

  • Komunikacja i współpraca z podmiotami (w tym zagranicznymi) dokonującymi rejestracji produktów/przyjmującymi zgłoszenia produktów, jak również z organizacjami zajmującymi się m.in. pobieraniem opłat z tytułu wprowadzania opakowań do obrotu,

  • Sporządzanie umów, regulaminów, pism,

  • Wsparcie merytoryczne dla pracowników pozostałych działów firmy.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia prawnicze,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego, ochrony konkurencji i konsumentów, handlowego, kosmetycznego, przepisów dotyczących wprowadzania do obrotu produktów, w tym produktów niebezpiecznych,

  • Umiejętność redagowania pism,

  • Umiejętność tworzenia/opiniowania umów, regulaminów,

  • Biegła znajomość języka angielskiego,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, skrupulatność, rzetelność, cierpliwość, umiejętność współpracy z innymi.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z wprowadzaniem do obrotu opakowań (z recyklingiem),

  • Znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • Miłą atmosferę,

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę.

  • Benefity

  • owoce

Prouve Sp. z o.o. Sp.K.

Prouvé to polska firma, o międzynarodowym zasięgu, która rozpoczęła działalność w maju 2017 r. W swojej ofercie marka ma między innymi unikalne perfumy i kosmetyki do domu na bazie francuskich olejków zapachowych. Do oferty dołączyły ekskluzywne perfumy molekularne oraz kolekcja kosmetyków kolorowych. Produkty są sprzedawane niemal we wszystkich krajach europejskich oraz w Rosji i Mongolii. Jeśli interesuje Cię rozwój, chcesz realizować swoje pomysły i jesteś kreatywny to znak, że szukamy właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy