Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

ARKOP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Jerzmanowska 18, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jerzmanowska 18

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów umów, w szczególności umów deweloperskich i innych dot. nieruchomości,

  • Pomoc prawna przy pozyskiwaniu gruntów pod budowę,

  • Bieżące prowadzenie spraw spółki,

  • Obsługa prawna spółki,

  • Wsparcie w zakresie uzyskiwania wszelkich niezbędnych zgód, pozwoleń związanych z procesem inwestycyjnym,

  • Obsługa prawna w związku z obrotem nieruchomościami, w szczególności w zakresie umów sprzedaży, najmu i dzierżawy, obsłudze procesu budowlanego, umów o roboty budowlane,

  • Aktywny udział w negocjacjach z klientami i kontrahentami,

  • Współpraca z kancelariami notarialnymi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze,

  • Znajomość zagadnień prawnych dotyczących nieruchomości, w szczególności doskonała znajomość „ustawy deweloperskiej”,

  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność,

  • Zdolności negocjacyjne,

  • Samodzielność i kreatywność w myśleniu i działaniu,

  • Doświadczenie związane z obrotem nieruchomościami nabyte w firmie deweloperskiej,

To oferujemy

interesującą pracę w stabilnej firmie, atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, szkolenia, opiekę medyczną.