Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

ENERGIA POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Energia Polska sp. z o.o. działając na rynku energetycznym oferuje sprzedaż energii elektrycznej na rynku hurtowym oraz do klientów końcowych. Wykorzystując najnowsze technologie optymalizuje proces zakupu energii oraz zapewnia wysoką jakość obsługi klienta indywidualnego oraz biznesowego.

Współpracując z szerokim gronem podmiotów, do których należą m.in. zagraniczne spółki obrotu energią, największe podmioty energetyczne na rynku polskim, firmy świadczące usługi z zakresu produkcji energii ze źródeł odnawialnych oraz poprawiających efektywność energetyczną, Energia Polska sp. z o.o. doradza, organizuje i zapewnia kompleksową obsługą procesu zmiany sprzedawcy energii oraz wzrostu efektywności jej wykorzystania.

Energia Polska sp. z o.o. działa na podstawie koncesji na obrót energia elektryczną na terenie Polski nadanej przez Urząd Regulacji Energetyki.

Prawnik

Zakres obowiązków:

Wsparcie Biura Sprzedaży oraz Biura Obsługi Klienta w zakresie przygotowania dokumentów oraz rozwiązywania problemów w toku bieżącej obsługi klienta i umów,

Redagowanie, analizowanie umów, aneksów,

Opiniowanie korespondencji pod względem formalno-prawnym,

Umiejętność poruszania się i stosowania Prawa cywilnego, handlowego, gospodarczego, podatkowego i konsumenckiego,

Znajomość procedury cywilnej, administracyjnej, sądowo-administracyjnej,

Samodzielna organizacja zadań przy wykorzystaniu dostępnych narzędzi,

Mile widziana znajomość Prawa energetycznego,

Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Profil kandydata

Dyspozycyjność: poniedziałek-piątek, godz. 8:00-16:00, biuro: Krzyki,

Wyższe wykształcenie prawnicze (w trakcie przygotowywania do odbywania aplikacji radcowskiej/adwokackiej),

Umiejętność samodzielnego planowania pracy, inicjatywa w rozwiązywaniu zagadnień,

Zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań,

Motywacja do pracy, pozytywne nastawienie,

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

Otwartość na zdobywanie nowej wiedzy i doświadczenia.

Co oferujemy w zamian?

Możliwość praktykowania i pogłębiania umiejętności z zakresu szeroko rozumianego prawa we wskazanych wyżej zakresach (z możliwością występowania przed sądami),

Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

Interesującą pracę w dynamicznym zespole,

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

Perspektywę kontynuowania kariery w perspektywicznej branży rynku energetycznego.

Osoby zainteresowane zgłoszeniem swojej kandydatury prosimy o przesłanie swojego CV
do 15 stycznia 2021 roku za pomocą przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne