Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik

Brokerska Grupa Ubezpieczeniowa WDB S.A.O firmie

Brokerska Grupa Ubezpieczeniowa WDB S.A.

Fiołkowa 3

Wysoka (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Zaangażowanie w obsługę korporacyjną grupy kapitałowej

  • Merytoryczne wsparcie spółki i jej pracowników w kwestiach prawnych, procesowych, organizacyjnych

  • Sporządzanie oraz opiniowanie projektów umów z zakresu bieżącej działalności Spółki

  • Udzielanie porad prawnych wewnętrznym działom Spółki oraz przygotowywanie pism oraz opinii

  • Tworzenie i opiniowanie dokumentacji prawnej,

  • Sporządzanie, analiza i weryfikacja umów, zleceń, dokumentów

  • Wsparcie we wdrażaniu zmian w spółce

  • Zarządzanie dokumentacją spółki

  • Pomoc w tworzeniu regulacji i procedur wewnętrznych

  • Kontakt z organami państwowymi

  • Obsługa prawna spółki

  • Doradztwo prawne, szczególnie w zakresie korespondencji firmy

  • Czynności z zakresu administracji działu prawnego

  • Wsparcie działu prawnego w bieżących zadaniach

  • Monitorowanie zmian w regulacjach prawnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie prawnicze lub student V roku prawa

  • Praktyczna znajomość prawa w tym przede wszystkim prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego oraz prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na komunikację w międzynarodowym środowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Terminowość i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji dotyczącej spółki, umów, opinii

  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność, skrupulatność, rzetelność.

To oferujemy

  • Stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej z kapitałem zagranicznym

  • Benefity: pakiet prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, zajęcia z języka angielskiego

  • miejsce pracy: ul. Fiołkowa 3, Wysoka (pow. wrocławski)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy jednym z największych polskich brokerów ubezpieczeniowych oraz częścią międzynarodowej grupy brokerskiej PIB Group. Kompleksowo obsługujemy klientów, zabezpieczając kluczowe dla nich procesy. Mówią, że znamy się na drodze, którą pokonuje ryzyko. Równie dobrze znamy się na ludziach. Zapytani o źródło naszych sukcesów odpowiadamy - zespół. Kochamy technologiczne innowacje i jesteśmy wszędzie tam, gdzie inni mówią: „niemożliwe”. Naszym współpracownikom oferujemy stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, z ekspozycją na międzynarodowy rynek ubezpieczeniowy.

Przewiń do profilu firmy