Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik z doświadczeniem w obsłudze sektora elektroenergetycznego/branży OZE

MGS LAW Kancelaria Radców Prawnych Mądry, Sznycer, Sambożuk i Partnerzy

Karola Szymanowskiego 2

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca i projektowa obsługa Klientów MGS LAW z branży energetycznej/OZE.

Nasze wymagania

  • Szukamy prawnika, aplikanta, radcy prawnego lub adwokata, który przez co najmniej 3 ostatnie lata świadczył doradztwo prawne dla sektora elektroenergetycznego/szeroko pojętej branży OZE i dysponuje doświadczeniem w zakresie prawa energetycznego zdobytym w kancelarii prawnej lub dziale prawnym przedsiębiorstwa elektroenergetycznego.

  • Szukamy osób, które nie boją się wyzwań, ryzyka i myślą out of the box. Pracujemy dla wszystkich segmentów sektora elektroenergetycznego i potrzebujemy osób, które będą potrafiły odnaleźć się w skomplikowanych i innowacyjnych projektach naszych Klientów i mówić ich językiem (w tym angielskim – to ważne!). Szukamy przede wszystkim doświadczenia.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zależne od tego, co już potrafisz i jakie masz doświadczenie, ale oczekujemy wskazania minimalnego oczekiwanego wynagrodzenia w Twoim CV.

  • Pracę dla największych przedsiębiorstw i inicjatyw energetycznych w kraju i w Europie, współtworzenie najbardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań dla branży.

  • Współpracę w formule B2B. Bierzemy pod uwagę pracę zdalną lub w niepełnym wymiarze.

  • Codziennie świeże owoce, nie musisz czekać do czwartku.

  • Biuro w centrum Wrzeszcza.

  • Wybitne spotkania i wyjazdy integracyjne (na ile pozwala sytuacja pandemiczna).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

MGS LAW jest 3. największą kancelarią w województwie pomorskim i jedną ze 100 największych kancelarii w Polsce wg rankingu Rzeczypospolitej. Nasz zespół naprawdę jest duży i naprawdę jest dynamiczny, a spektrum obszarów, którymi się zajmujemy, bardzo szerokie. Nieustannie się rozwijamy i poszukujemy nowych ciekawych, nowatorskich i inspirujących projektów, a zmiany nas nie przerażają, tylko motywują. Rozmawiamy po partnersku i działamy zespołowo. Nie budujemy zbędnych barier w relacjach z pracownikami – naprawdę lubimy ze sobą pracować i spędzać wspólnie czas, również poza pracą.

Przewiń do profilu firmy

Gdzie mam wysłać CV? Jak mam je przygotować?

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Twoje CV powinno możliwie precyzyjnie wskazywać, z jakim segmentem sektora elektroenergetycznego pracujesz (obrót/dystrybucja/wytwarzanie) i opisywać (przedmiotowo), jakimi projektami i zagadnieniami się zajmujesz. Nie musisz zmieścić całego swojego doświadczenia na jednej stronie – im więcej napiszesz o swoich dotychczasowych osiągnięciach i zakresie swojej specjalizacji, tym lepiej.