Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prawnik - zamówienia publiczne

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria PrawnaO firmie

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna

Marszałkowska 58/4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamawiających i wykonawców: przygotowywanie odwołań do KIO, przystąpień, umów, pism, dokumentacji przetargowej, regulaminów udzielana zamówień i innych, analiza dokumentów i problemów prawnych;

  • bezpośrednia obsługa klientów;

  • reprezentacja przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Nasze wymagania

  • preferowane uprawnienia radcy prawnego, adwokata, lub status aplikanta;

  • doświadczenie w prawie zamówień publicznych (w tym reprezentacja przed KIO), mile widziane doświadczenie w jednej z następujących dziedzin: prawo budowlane i nieruchomości, prawo administracyjne, prawo handlowe, odszkodowania, prawo pracy;

  • samodzielność i dokładność w działaniu, umiejętność wnikliwej analizy dokumentacji, zaangażowanie;

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w kancelarii specjalizującej się m.in. w prawie zamówień publicznych;

  • możliwość obsługiwania spraw z innych dziedzin prawa, m.in.: budowlanego i nieruchomości, handlowego, gospodarczego, cywilnego;

  • pracę przy dobrze wyposażonym stanowisku w ścisłym Centrum Warszawy;

  • wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i formy współpracy;

  • możliwość wieloletniej współpracy, przyjazne i otwarte środowisko pracy.

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna świadczy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych, administracyjnym i gospodarczym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi biznesu lub jednostek publicznych oraz pasjonuje Cię wyszukiwanie rozwiązań różnorodnych problemów prawnych. Cenimy wieloletnią współpracę. Obecnie poszukujemy do zespołu prawnika specjalizującego się w zamówieniach publicznych.

Przewiń do profilu firmy