Oferta pracy

Prawnik - Zespół ds. Kontraktowania

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierowników projektów na etapie przygotowywania zaproszeń ofertowych (wstępna analiza warunków biznesowych kontraktu)

  • monitoring procesu wyboru podwykonawcy (zgodnie z wewn. procedurami)

  • sporządzanie projektów umów z kontrahentami i podwykonawcami, porozumień, oświadczeń, sporządzanie umów okolicznościowych (eventy), umów NDA i innych dokumentów

  • kontakty z kontrahentami, negocjowanie umów

  • aktywny monitoring realizacji umów, w tym bieżąca identyfikacja zagrożeń, ewaluacja podwykonawców zgodnie z wewn. procedurami

  • wsparcie bieżącej obsługi prawnej w zakresie prowadzonych projektów (wybiórcze i wstępne analizy biznesowo-prawne, korespondencja dotycząca projektów, wsparcie innych pracowników w Pionie Prawnym itp.)

  • research prawny, monitorowanie zmian w przepisach

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe na kierunku prawo

  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe

  • biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • doskonała organizacja pracy, umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

  • umiejętność ustalania priorytetów

  • komunikatywność

  • otwartość do podejmowania wyzwań, szukania najlepszych rozwiązań, ciągłego rozwoju wiedzy i kompetencji

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej

  • przyjazną atmosferę i aktywne wsparcie w wykonywaniu powierzonych zadań

  • szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Zespół ds. Kontraktowania w Pionie Prawnym wspiera i koordynuje proces zatrudniania i współpracy z podwykonawcami w ramach projektów realizowanych na rzecz klientów.

Praca w naszym Zespole oferuje możliwość zmierzenia się z ciekawymi wyzwaniami i odpowiedzialnymi zadaniami, inspiruje do ciągłego rozwoju, rozwija umiejętności prawne i analityczne.