Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pre-Sales Consultant

YOULEAD Sp. z o.o.O firmie

  • Wrzesińska 12, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

YOULEAD Sp. z o.o.

Wrzesińska 12

Warszawa

Twój zakres obowiązków

W ramach codziennych zadań będziesz: odgrywać kluczową rolę w budowaniu wizerunku firmy jako osoba od pierwszego kontaktu z potencjalnym klientem.

● Kontaktować się telefonicznie z gronem potencjalnych klientów, posługiwać się przetestowanymi skryptami rozmów oraz sugerować i testować ich nowe wersje,

● Posługiwać się systemem CRM,

● Poznawać możliwości i korzyści z działania systemu z kategorii Marketing Automation.

● Nawiązywać interesujące kontakty w sektorze B2B/eCommerce.

Nasze wymagania

  • Wymagamy stałego rozwoju zawodowego i osobistego,

  • Realizacji zadań z zapałem i dużą dawką dobrej energii,

  • Twórczej realizacji postawionych zadań jakościowych,

  • Skuteczności w osiąganiu celów ilościowych.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz premię za umówienie spotkań, które zakończą się sprzedażą,

  • Przeszkolenie i wskazówki, jak działać skutecznie wg światowych standardów tego typu pracy,

  • Miejsce pracy w biurze w pięknym miejscu Pragi, z widokiem na całe centrum i Wisłę

  • Bezpłatne miejsce parkingowe na rower

  • Wyśmienitą kawę z ekspresu!

  • Zostaniesz przyjęty do sympatycznego zespołu, który w ciągu dnia dzielnie pracuje, zaś po pracy potrafi dobrze się bawić.

Dołącz do YouLead - dynamicznie rozwijającej się firmy - oferującej oprogramowanie z kategorii marketing automation skierowanego do rynku e-Commerce/ B2B oraz B2C.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Reprezentant ds. rozwoju sprzedaży, której rolą jest kwalifikacja telefoniczna potencjalnych klientów, pierwsza rozmowa, opiniowanie i pozyskiwanie kontaktów dla działu handlowego.

W przyszłości będziesz mieć możliwość awansu na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Jeśli:

● Jesteś komunikatywnym i sympatycznym rozmówcą i lubisz poznawać nowe osoby,

● Nie obawiasz się rozmawiać z potencjalnymi klientami,

● Umiesz przekonywać potencjalnych klientów do spotkania z ekspertem .

Przewiń do profilu firmy