Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prelegent (Prezenter Pokazów Handlowych)

PROLIFE sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie, jako prezenter, organizowanych przez firmę pokazów handlowych

  • Tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Finalizowanie sprzedaży własnej oraz prowadzonego zespołu

  • Zarządzanie grupą podległych handlowców

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i wystąpieniach publicznych (warunek konieczny bez którego Państwa aplikacja nie będzie rozpatrywana)

  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe w sprzedaży bezpośredniej

  • Bardzo dobra prezencja oraz dykcja

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • Wsparcie w postaci organizacji spotkań z klientami (na tym stanowisku nie ma elementu pozyskiwania klientów, firma gwarantuje frekwencję klientów)

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie złożone ze stawki podstawowej oraz najwyższych na rynku prowizji

  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon i tablet

  • Szkolenia przygotowujące do pracy oraz cykliczne szkolenia rozwojowe

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu