Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Presales Consultant - Konsultant ds. przedsprzedaży - dział handlowy

User.com sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie procesu lead generation,

  • nawiązywanie kontaktów mailowych i telefonicznych z wyselekcjonowanymi prospektami,

  • ocena potencjału poszczególnych klientów,

  • nagrywanie krótkich filmików do potencjalnych leadów jako alternatywa do rozmów telefonicznych i pisania maili,

  • umawianie spotkań handlowych, a następnie uczestnictwo w nich wspólnie z senior Sales.

Nasze wymagania

  • jesteś przebojową i odważną osobą,

  • posiadasz wiedzę branżową i produktową w e-commerce,

  • dobrze czujesz się przed kamerą w celu nagrywania instruktażowych filmów dla potencjalnych klientów,

  • swobodnie czujesz się w rozmowie z klientem,

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną konwersację (poziom C1/C2),

  • interesujesz się marketingiem online,

  • efektywnie planujesz swoją pracę,

  • jesteś osobą wytrwałą i zdeterminowaną,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość technik sprzedaży doradczej.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • niekorporacyjną atmosferę pracy: nie robimy zadań bez sensu, wyróżnia nas kultura feedbacku,

  • indywidualną pracę przy równocześnie mocnej współpracy z innymi zespołami działającymi w User.com (kierownicy projektów, sprzedaż, marketing, IT, office),

  • elastyczne godziny pracy. Dbamy o balans pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym,

  • młody, zgrany zespół ambitnych ludzi doceniający Twoje kreatywne i innowacyjne podejście do pracy,

  • standardy w naszej firmie: praca w 100% zdalna, pakiet medyczny, pakiet sportowy, służbowy komputer i wszystko co potrzebne aby praca z nami była komfortowa i przyjemna.

O nas

User.com to kompleksowa platforma automatyzacji marketingu, której celem jest zwiększenie zaangażowania i poprawa konwersji. Jak? Korzystając z jednego źródła danych dla swoich klientów i docierając do nich za pomocą szerokiej gamy kanałów komunikacji takich jak: e-mail, czat na żywo, chatbot, powiadomienia push, dynamiczna zawartość strony i wiele innych. I wszystkie te narzędzia są dostępne w jednym miejscu!