Logo Pracuj.pl

Presales Officer z językiem niemieckim

WeegreeO firmie

3 340–3 960
brutto / mies.
  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów na terenie Niemiec
  • Pierwszy kontakt z klientami i zachęcenie do współpracy
  • Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu oraz przekazanie ich do działu sprzedaży

Wymagania pracodawcy

  • Biegła znajomość języka niemieckiego
  • Gotowość do wielu rozmów telefonicznych w ciągu dnia
  • Lekkość nawiązywania i budowania relacji biznesowych

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie oraz wynagrodzenie oparte o podstawę i system prowizyjny
  • Pracę w nowoczesnym biurze z prywatnym parkingiem
  • Pracę hybrydową
  • Kursy i szkolenia wspierające Twój stały rozwój
  • Przyjazny proces wdrożeniowy
  • Dofinansowanie do codziennych obiadów
  • Dofinansowanie do dojazdów na rowerze
  • Darmowy masaż w godzinach pracy
  • Darmowy dostęp do siłowni na terenie biura 24/7

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • bony żywieniowe
  • program rekomendacji pracowników
  • masaż w pracy
  • dofinansowania dojazdów na rowerach

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 532 768 399

Jesteś studentem, wracasz na rynek pracy lub masz orzeczenie o niepełnosprawności? - Zachęcamy do aplikacji!

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 20 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Aktualne oferty pracodawcy
(ML/12/22)

Presales Officer z językiem niemieckim, Opole