Ta oferta pracy jest nieaktualna od 121 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Preseller

  • Chodzież, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Rawicz, Słupca, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów, Czarnków, Trzcianka, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 17.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Combera Group korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

    W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta - jednego z liderów branży napojów poszukujemy osób na stanowisko:

    PRESELLER
    Miejsce pracy: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Kalisz, Kępno, Koło, Konin, Kościan, Krotoszyn, Leszno, Międzychód, Nowy Tomyśl, Oborniki, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew, Poznań, Rawicz, Słupca, Szamotuły, Śrem, Środa Wielkopolska, Trzcianka, Turek, Wągrowiec, Wolsztyn, Września, Złotów, Jarocin

    Okolice miast i powiaty

    Zakres obowiązków:

    • odbywanie wizyt handlowych
    • realizacja planów sprzedażowych
    • efektywne wykorzystywanie materiałów promocyjnych
    • raportowanie wizyt w aplikacji mobilnej

    Wymagania:

    • doświadczenie w kontaktach z klientami
    • mile widziane doświadczenie w branży FMCG
    • umiejętność komunikacji i negocjacji
    • znajomość rynku lokalnego
    • umiejętność pracy w zespole
    • wykształcenie minimum średnie
    • znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, arkusz kalkulacyjny Excel)
    • prawo jazdy kategorii B (min. 1 rok)

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagradzania
    • samochód i telefon służbowy
    • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
    • pracę w przyjaznej, motywującej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem,
    klikając na poniższy link:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)