Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Preseller

  • Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Sandomierz, Starachowice, Staszów, Włoszczowa, Opatów, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Od 20 lat zajmujemy się usługami aktywizacji, wsparcia i monitorowania sprzedaży. Jako członek Combera Group korzystamy z wiedzy i doświadczenia czołowych europejskich agencji marketingowych. Podstawą naszych rozwiązań jest outsourcing.

    W związku z dużym projektem realizowanym dla naszego klienta - jednego z liderów branży napojów poszukujemy osób na stanowisko:

    PRESELLER
    Miejsce pracy: Jędrzejów, Kazimierza Wielka, Kielce, Końskie, Ostrowiec Świętokrzyski, Pińczów, Sandomierz, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Staszów, Włoszczowa, Busko-Zdrój, Opatów

    Okolice miast i powiaty

    Zakres obowiązków:

    • odbywanie wizyt handlowych
    • realizacja planów sprzedażowych
    • efektywne wykorzystywanie materiałów promocyjnych
    • raportowanie wizyt w aplikacji mobilnej

    Wymagania:

    • doświadczenie w kontaktach z klientami
    • mile widziane doświadczenie w branży FMCG
    • umiejętność komunikacji i negocjacji
    • znajomość rynku lokalnego
    • umiejętność pracy w zespole
    • wykształcenie minimum średnie
    • znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, arkusz kalkulacyjny Excel)
    • prawo jazdy kategorii B (min. 1 rok)

    Oferujemy:

    • motywacyjny system wynagradzania
    • samochód i telefon służbowy
    • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
    • pracę w przyjaznej, motywującej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem,
    na poniższy przycisk:

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)