Oferta pracy

Ref 10110050

Preseller / Przedstawiciel Handlowy

MS SERVICES SP. Z O.O.O firmie

  • Buk

    Buk, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 02 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów sprzedażowych w punktach sprzedaży detalicznej na wyznaczonym terenie,

  • Zapewnienie odpowiednich działań merchandisingowych,

  • Koordynowanie i prowadzenie działań promocyjnych w punktach sprzedaży detalicznej,

  • Efektywna praca z materiałami POS,

  • Raportowanie.

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś min. szkołę średnią,

  • Posiadasz doświadczenie w pracy dla liderów rynkowych jako: Merchandiser, PH, Supervisor,

  • Znasz narzędzia z pakietu Office oraz urządzenia mobilne,

  • Jesteś czynnym kierowcą z aktualnym prawem jazdy kat. B,

  • Wykazujesz chęć do pracy, w której wykorzystujesz umiejętności sprzedażowe,

  • Potrafisz współpracować i budować pozytywne relacje biznesowe,

  • Cechuje Cię terminowość, rzetelność, uczciwość w wykonywanej pracy.

To oferujemy

  • Praca z liderami rynku,

  • Ciekawa praca w młodym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Profesjonalne szkolenia.

Etapy rekrutacji
1

Videorozmowa z rekruterem

2

Videorozmowa lub spotkanie z przyszłym Przełożonym

MS SERVICES SP. Z O.O.

MS Services tworzą praktycy wsparcia sprzedaży (outsourcingu sił sprzedaży, merchandisingu, promocji i animacji sprzedaży), którzy pracują dla liderów rynku (m.in. Procter & Gamble, Kompania Piwowarska, Mars Wrigley Confectionery, Pepsi Cola GB, Maspex).

Przewiń do profilu firmy