Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Preseller - Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii

  • Świebodzin, Międzyrzecz, Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Specjalista
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Reklama, promocja, komunikacja, sprzedaż, trade marketing, zachowania konsumentów i pośredników handlowych w ostatnich czasach uległy znacznym zmianom i rozwojowi. PMI uważnie obserwuje te procesy i oferuje swoim klientom nowe rozwiązania, jeśli tego wymagają rynki, bądź też, jeśli dzięki temu klienci mogą osiągnąć przewagę konkurencyjną.

    W związku z dużym projektem realizowanym dla Kompanii Piwowarskiej S.A. poszukujemy osób na stanowisko:

    PRESELLER / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. GASTRONOMII
    Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski (okolice), Międzyrzecz (okolice), Świebodzin (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • budowanie dystrybucji oferowanych produktów w punktach na podległym terenie
    • aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami z kanału HoReCa
    • realizowanie zakładanych celów sprzedażowych
    • dbanie o ekspozycję produktów i materiałów BTL w punktach
    • budowanie i rozwijanie relacji z klientami, kompleksowa obsługa - działania promocyjne, akcje marketingowe, programy lojalnościowe,
    • raportowanie wizyt w aplikacji mobilnej
    • realizacja zadań zlecanych przez koordynatora
    • udział w negocjacjach i renegocjacjach kontraktów z klientami
    • egzekucja ustaleń kontraktowych u klientów

    Wymagania:

    • doświadczenie w kontaktach z klientami, preferowane w branżach FMCG, HoReCa  (znajomość lokalnego rynku gastronomicznego będzie dodatkowym atutem)
    • umiejętności sprzedażowe, nastawienie na realizację celów
    • odpowiedzialność i rzetelność
    • ponadprzeciętne umiejętności komunikacji i negocjacji
    • samodzielność, dynamizm w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole
    • wykształcenie minimum średnie
    • znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, arkusz kalkulacyjny Excel)
    • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
    • prawo jazdy kategorii B (min. 1 rok)

    Oferujemy:

    • interesującą i pełną wyzwań pracę w wymagającym, dynamicznym i profesjonalnym zespole
    • przejrzysty system wynagradzania uzależniony od wyników pracy (podstawa + premia)
    • samochód i telefon służbowy
    • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
    Istnieje możliwość podjęcia współpracy w niepełnym wymiarze czasowym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)