Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Preseller - Przedstawiciel Handlowy ds. Gastronomii

  • Warszawa, Otwock, Legionowo, Pruszków, Piaseczno, Wołomin, Siedlce, Łosice, Sokołów Podlaski, Płock, Gostynin, Ostrołęka, Przasnysz, Radom, Maków Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Reklama, promocja, komunikacja, sprzedaż, trade marketing, zachowania konsumentów i pośredników handlowych w ostatnich czasach uległy znacznym zmianom i rozwojowi. PMI uważnie obserwuje te procesy i oferuje swoim klientom nowe rozwiązania, jeśli tego wymagają rynki, bądź też, jeśli dzięki temu klienci mogą osiągnąć przewagę konkurencyjną.

    W związku z dużym projektem realizowanym dla Kompanii Piwowarskiej S.A. poszukujemy osób na stanowisko:

    PRESELLER / PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY DS. GASTRONOMII
    Miejsce pracy: Gostynin (okolice), Legionowo (okolice), Łosice (okolice), Maków Mazowiecki (okolice), Ostrołęka (okolice), Otwock (okolice), Piaseczno (okolice), Płock (okolice), Pruszków (okolice), Przasnysz (okolice), Radom (okolice), Siedlce (okolice), Sokołów Podlaski (okolice), Warszawa (okolice), Wołomin (okolice)

    Zakres obowiązków:

    • budowanie dystrybucji oferowanych produktów w punktach na podległym terenie
    • aktywne pozyskiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami z kanału HoReCa
    • realizowanie zakładanych celów sprzedażowych
    • dbanie o ekspozycję produktów i materiałów BTL w punktach
    • budowanie i rozwijanie relacji z klientami, kompleksowa obsługa - działania promocyjne, akcje marketingowe, programy lojalnościowe,
    • raportowanie wizyt w aplikacji mobilnej
    • realizacja zadań zlecanych przez koordynatora
    • udział w negocjacjach i renegocjacjach kontraktów z klientami
    • egzekucja ustaleń kontraktowych u klientów

    Wymagania:

    • doświadczenie w kontaktach z klientami, preferowane w branżach FMCG, HoReCa  (znajomość lokalnego rynku gastronomicznego będzie dodatkowym atutem)
    • umiejętności sprzedażowe, nastawienie na realizację celów
    • odpowiedzialność i rzetelność
    • ponadprzeciętne umiejętności komunikacji i negocjacji
    • samodzielność, dynamizm w działaniu
    • umiejętność pracy w zespole
    • wykształcenie minimum średnie
    • znajomość obsługi komputera (poczta elektroniczna, arkusz kalkulacyjny Excel)
    • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
    • prawo jazdy kategorii B (min. 1 rok)

    Oferujemy:

    • interesującą i pełną wyzwań pracę w wymagającym, dynamicznym i profesjonalnym zespole
    • przejrzysty system wynagradzania uzależniony od wyników pracy (podstawa + premia)
    • samochód i telefon służbowy
    • możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
    Istnieje możliwość podjęcia współpracy w niepełnym wymiarze czasowym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z osobami, które w największym stopniu będą spełniać nasze oczekiwania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)