Prestashop Developer

Wenet sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PHP

  • MySQL

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

Mile widziane

  • Symfony

  • Vue.js

  • Jira

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie, utrzymanie i rozbudowa sklepów internetowych opartych na PrestaShop

  • Integracje PrestaShop z zewnętrznymi usługami

  • Migracje danych z innych silników na PrestaShop

  • Import i export danych

  • Modyfikacja podstawowych/natywnych funkcjonalności

  • Modyfikacje layoutu graficznego wg. projektu graficznego

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość PHP, MySQL

  • Znajomość HTML, CSS oraz JavaScript (jQuery) wystarczająca do dostosowywania modułów i funkcjonalności do istniejącego szablonu sklepu oraz wdrażania dedykowanych szablonów (lub wyższym)

  • Samodzielność w szukaniu i proponowaniu rozwiązań

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Mile widziana znajomość zagadnień optymalizacji wydajności sklepów, Symfony, Vue.js, zagadnień DevOps

  • Doświadczenie w budowaniu projektów opartych o Prestashop - wdrażaniu dedykowanych funkcjonalności, tworzeniu modułów i integracji

  • Znajomość JIRA;

To oferujemy

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia : umowa o pracę, zlecenie, lub B2B;

  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole, w luźnej atmosferze i udział w wymagających projektach;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kompetencji (szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, kursy)

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów – pracujemy w gronie osób otwartych na niekonwencjonalne rozwiązania;

  • Pracę w ciekawych projektach branży e-commerce;

  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i targach e-commerce w Polsce;

  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

WeNet jest największą w Polsce firmą działającą w branży marketingu internetowego. Jako właściciel wyszukiwarek firm pkt.pl i panoramafirm.pl oraz Partner Premium Google Ads, wspieramy polski biznes dostarczając skuteczne rozwiązania online. Pomagamy wdrażać produkty i usługi, które zapewniają firmom lepszą widoczność w Internecie, pomagają zwiększyć sprzedaż oraz ułatwiają komunikację z klientami. Zaufało nam już 50 000 polskich przedsiębiorców. Zatrudniamy ponad 1000 specjalistów w całej Polsce. Zostań jednym z nich i zdobądź nowy zawód Doradcy Internetowego!

Przewiń do profilu firmy