Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

PHP Developer

DWG DesignO firmie

umowa o pracę
6 00011 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00010 000 netto (+ VAT) / mies.
  • plac Solidarności 1/3/5, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DWG Design

plac Solidarności 1/3/5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Twórz i konfiguruj sklepy internetowe na platformie PrestaShop.

  • Programuj nowe, w pełni funkcjonalne moduły PrestaShop.

  • Zarządzaj gotowymi modułami Prestashop - wybieraj, przygotowuj, implementuj, rozszerzaj ich funkcje.

  • Przeprowadzaj integracje sklepów z zewnętrznymi serwisami.

  • Pisz wysokiej jakości kod PHP7, HTML5, CSS3 i JS.

  • Współpracuj z działem designu przy modyfikacjach i wdrażaniu graficznych szablonów sklepów Prestashop.

  • Planuj i organizuj swoją pracę w ramach projektu przy współpracy z Project Managerem i klientem.

  • Optymalizuj sklep pod kątem lepszej sprzedaży na podstawie wytycznych SEO/SEM.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako Programista PHP (OOP).

  • Biegła znajomość platformy PrestaShop 1.7 oraz 1.6.

  • Minimum 2 lata doświadczenia w HTML5, CSS3, JavaScript (jQuery).

  • Znajomość preprocesorów CSS i narzędzi JS (webpack, gulp).

  • Dobra znajomość MySQL, PostgreSQL.

  • Umiejętność pisania aplikacji w technice Responsive Web Design przy pomocy odpowiednich frameworków np. Bootstrap 4 / 5.

  • Doświadczenie w pracy z frameworkami PHP (Symfony, Laravel).

  • Otwartość na bezpośredni kontakt z klientem (przy współpracy z Project Managerem).

  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT.

  • Znajomości podstawy administracji serwerami.

  • Energia, entuzjazm i pasja do pracy programistycznej.

Mile widziane

  • Znajomość Wordpressa.

  • Umiejętność pracy na Jira oraz Google Docs.

To oferujemy

  • Opieramy się na Partnerstwie, bez hierarchii oraz relacji pracodawca - pracownik.

  • Starannie dobieramy projekty i Klientów, chcemy pracować z ludźmi którzy podobnie jak my - traktują swój biznes poważnie i odpowiedzialnie.

  • Posiadamy klarowny system podwyżek i reewaluacji rocznych + 10%.

  • Rozwój osobisty jest w naszym DNA. Oferujemy dostęp do serwisów i platform e-learningowych (w tym eduweb.pl), a także dodatkowe kursy językowe.

  • Dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej - Lux Med.

  • Elastyczne godziny pracy, wyjścia integracyjne, wyśmienita kawa.

  • Możliwość pracy zdalnej, choć zespół preferuje pracę w naszym biurze, w centrum Wrocławia.

DWG Design

Buduj i rozwijaj sklepy e-commerce na platformie Prestashop. Dostarczaj ich klientom bezproblemowe i przyjemne doświadczenia zakupowe. Pisz dobry kod, doskonal swoje umiejętności przy pracy nad ciekawymi projektami.

Dołącz do nas jako programista PHP Developer i wspólnymi siłami budujmy i rozwijajmy rozbudowane platformy e-commerce, a także inne aplikacje webowe w języku PHP. Wytwarzaj satysfakcjonujący kod i czuwaj nad jego dobrą jakością. Doskonal swoje umiejętności programistyczne oraz czerp przyjemność przy pracy nad ciekawymi projektami.

Istniejemy na rynku od 11 lat. Jesteśmy kilkunastoosobową agencją kreatywną. Nasza podstawowa filozofia: nie pracujemy, bo musimy, to przede wszystkim nasza pasja.

Przewiń do profilu firmy

DLACZEGO MY?

ZGŁOSZENIA

Mail zawierający CV oraz LINK DO PORTFOLIO, plus parę zdań przekonujących nas, dlaczego to właśnie Ty powinieneś/aś zostać członkiem naszego zespołu - prześlij za pomocą przycisku aplikowania.

Jeśli masz pytania dotyczące tej oferty pracy lub chciałbyś wiedzieć więcej na temat stanowiska, dokładnie poznać swoje główne obowiązki, skontaktuj się z Iloną (naszym Office Managerem) pod adresem [email protected]