Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Preventive Maintenance Engineer

Xylem

Xylem

Kazimierza Wielkiego 5

Strzelin

Twój zakres obowiązków

  • Analiza bieżących problemów technicznych oraz proponowanie i wdrażanie udoskonaleń w zakresie automatyki i mechaniki

  • Badanie i analiza awarii w celu znalezienia pierwotnej przyczyny (Root Cause Analysis)

  • Planowanie przeglądów, napraw i działań prewencyjnych zapewniających bezawaryjne funkcjonowanie linii produkcyjnych i obiektu

  • Analiza zużycia części maszyn i określanie normatywów zużycia

  • Typowanie części zamiennych i optymalizacja zamówień

  • Planowanie zapasu części zamiennych ( identyfikacja i zamawianie)

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną

  • Prowadzenie i raportowanie wskaźników

  • Szkolenie z zakresu TPM pracowników produkcji oraz przygotowywanie dokumentacji z tym związanej

  • Wsparcie techników utrzymania ruchu w usuwaniu awarii

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Wiedza z zakresu budowy, eksploatacji maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych

  • Umiejętność tworzenia, modyfikacji i czytania rysunków technicznych

  • Znajomość procesów lean manufacturing

  • Znajomość pakietu Ms Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Możliwość rozwoju i intensywnej nauki

  • Prywatna opieka medyczna Medicover (opłacana przez pracodawcę)

  • Ubezpieczenie grupowe (opłacane przez pracodawcę)

  • Dofinansowanie do wypoczynku oraz przed świętami Bożego Narodzenia

  • Pracę w przyjaznym i dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • Zajęcia z języka angielskiego w godzinach pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Xylem

Xylem to organizacja będąca jednym z liderów w dziedzinie technologii wodnych prowadząca swoją działalność w ponad 150 krajach na całym świecie. W środowisku stale rosnących wyzwań Xylem dostarcza innowacyjne rozwiązania w całym cyklu wodnym, od gromadzenia i dystrybucji do ponownego użycia i powrotu do środowiska naturalnego.

Przewiń do profilu firmy