Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prezenter/ka - Reporter/ka

POLSKA TELEWIZJA SPOŁECZNA

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 16

Twój zakres obowiązków

  • Osoba obejmująca to stanowisko jednocześnie będzie pełnić rolę gospodarza i będzie twarzą̨ oddziału wojewódzkiego, do którego przynależy. Szukamy osoby, która przygotuje i poprowadzi programy, wyznaczy strategie rozwoju, i nieustannie będzie budować image oddziału w województwie,

  • Tworzenie, rozwijanie i realizacja programów i reportaży w ramach głównych działów PTVS,

  • Przeprowadzanie wywiadów z ludźmi nauki, kultury i sztuki, a także przedsiębiorcami,

  • Przygotowywanie materiałów i pisanie scenariuszy do programów i reportaży,

  • Budowanie długoterminowych więzi z widzami opartych na wspólnych wartościach i zainteresowaniach,

  • Koordynacja pracy wolontariuszy.

Nasze wymagania

  • To My, Widzowie, Wolontariusze, Pracownicy budujemy budżet Polskiej Telewizji Społecznej, dlatego też, stanowisko prezentera/reportera może objąć osoba, która wykupi 40 udziałów (cena 1 udziału – 100 zł) w Polskiej Telewizji Społecznej, w dniu zawarcia umowy o pracę. W przypadku rozwiązania umowy o pracę PTVS odkupuje udziały po takiej samej cenie.

To oferujemy

  • Praca w wymiarze ½ etatu,

  • Umowa na czas nieokreślony,

  • Wynagrodzenie – 2.500 zł netto,

  • Pracę w innowacyjnym projekcie telewizyjnym,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i szansę ciągłego rozwoju,

  • Możliwość współpracy na terenie całego kraju,

  • Realny wpływ na działalność nowych mediów.

  • Benefity

  • samochód służbowy z kierowcą

Polska Telewizja Społeczna, to telewizja bezpłatna, wolna od polityki i reklam.

Współtworzona przez widzów i działająca w obszarach kultury i sztuki, nauki i techniki, przedsiębiorczości i pracy, turystyki i rekreacji oraz zdrowia i ekologii.

Główną jej misją jest mądrość i kultura społeczeństwa.

Ogłasza konkurs na: PREZENTERA/kę - REPORTERA/kę.

Przewiń do profilu firmy

Praca od zaraz.

Nie wymagamy nienagannej aparycji oraz młodego wieku. Szukamy osób w wieku od 18 – 100 lat 😊

Dziękujemy za przesłane CV klikając w przycisk Aplikuj szybko lub kontakt tel.: 505 648 840.