Ta oferta pracy jest nieaktualna od 295 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prezenter Oferty Turystycznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Podróży ITAKA - lider branży  turystycznej, na rynku już od 28 lat. Najobszerniejsza oferta, wiarygodność i profesjonalizm.

     Poszukuje osoby na stanowisko

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego.

    Wymagania:

    •  znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
    •  doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych,
    •  komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    •  wykształcenie min. średnie,
    •  mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowania,
    • przyjazną atmosferę pracy,
    • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
    • firmowe wyjazdy zagraniczne,
    • dofinansowanie: wczasów zagranicznych dla Pracownika i Jego najbliższych, kosztów opieki medycznej i zajęć rekreacyjnych.

    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich aplikacji w terminie do 20.11.2017 poprzez formularz aplikacyjny

     UWAGA: po wcześniejszym otrzymaniu dostatecznej liczby zgłoszeń proces rekrutacyjny może zostać zamknięty przed terminem: 20.11.2017

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Administratorem danych jest Nowa Itaka Spółka z o.o. z siedzibą w Opole 45-072, Reymonta 39. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.