Prezenter Oferty Turystycznej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 27.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Biuro Podróży ITAKA - lider branży  turystycznej, na rynku już od 28 lat. Najobszerniejsza oferta, wiarygodność i profesjonalizm.

 Poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Kompleksowa obsługa klienta indywidualnego.

Wymagania:

  •  znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej,
  •  doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz sprzedaży ofert turystycznych,
  •  komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  •  wykształcenie min. średnie,
  •  mile widziana znajomość systemu rezerwacyjnego Merlin.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym systemem premiowania,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • firmowe wyjazdy zagraniczne,
  • dofinansowanie: wczasów zagranicznych dla Pracownika i Jego najbliższych, kosztów opieki medycznej i zajęć rekreacyjnych.

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie swoich aplikacji w terminie do 20.11.2017 poprzez formularz aplikacyjny

 UWAGA: po wcześniejszym otrzymaniu dostatecznej liczby zgłoszeń proces rekrutacyjny może zostać zamknięty przed terminem: 20.11.2017

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Administratorem danych jest Nowa Itaka Spółka z o.o. z siedzibą w Opole 45-072, Reymonta 39. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się