Logo Pracuj.pl

Prezenter wiadomości

Eurozet Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i prezentowanie serwisów informacyjnych;
  • odpowiedzialność za wydawanie programów dotyczących obszaru informacji;
  • dbałość o poprawność językową i merytoryczną informacji;
  • przedstawianie informacji w sposób ciekawy i profesjonalny, zgodny z linią programową stacji;
  • współpraca z reporterami lokalnymi.

Nasze wymagania

  • masz min. 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku o podobnym profilu;
  • masz doskonały głos, nienaganną dykcję i uważnie śledzisz bieżące wydarzenia;
  • jesteś osobą zaangażowaną, samodzielną, kreatywną i otwartą;
  • posiadasz umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stałe i stabilne zatrudnienie, elastyczne formy zatrudnienia;
  • pracę w dużym newsroomie;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji;
  • zajęcia z logopedą medialnym;
  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy i dużo kawy. :)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Eurozet Sp. z o.o.

Meloradio. Najprzyjemniejsza muzyka.

Jesteśmy grupą 19 lokalnych stacji, nadających w 22 polskich miastach. Meloradio powstało z myślą o tych, którzy każdego dnia poszukują odprężenia i wytchnienia od natłoku codziennych zajęć. Lubią zwolnić tempo, aby poczuć się dobrze. Meloradio to unikatowe połączenie klimatycznych przebojów z ostatnich pięciu dekad i współczesnych utworów utrzymanych w przyjemnym tempie.

Prezenter wiadomości, Warszawa