Oferta pracy

Prezes - Członek Zarządu

RaiseadO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • prezes

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji Prezesa Zarządu w polskich spółkach zależnych;

  • Nadzór nad działalnością powierzonych podmiotów z perspektywy zgodności modelu biznesowego z założonymi celami;

  • Współpraca z kadrą zarządzającą grupy przy wdrażaniu procesów wewnętrznych i nadzorze nad prawidłowością ich funkcjonowania;

  • Monitorowanie i analiza konkurencji;

  • Nadzorowanie rozliczeń wewnętrznych i procesu obiegu informacji i dokumentów;

  • Reprezentacja kierowanych spółek w relacjach z kontrahentami, bankami, organami, etc.;

  • Wykonywanie innych zadań w zależności od potrzeby biznesowej.

Nasze wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe w kierunku zarządzenie, finanse;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w organizacjach o złożonych międzynarodowych strukturach;

  • Doświadczenie w branży e-commerce będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Gotowość do przyjęcia na siebie odpowiedzialności;

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za rezultaty pracy;

  • Umiejętność zarządzania stresem;

  • Biegła znajomość MS Office, znajomość MS Excel.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności;

  • Elastyczne godziny pracy w prestiżowym biurze przy Bulwarach Wiślanych;

  • Komfortowe środowisko pracy;

  • W trosce o dobrą kondycję, dofinansowaną opiekę medyczną i kartę Multisport;

  • Świeże owoce i pyszną kawę.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

Raisead

Raisead to spółka holdingowa i brand parasolowy międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu i kapitale. Choć wywodzimy się z kategorii firm internetowych, dziś w ramach Raisead Holding skupiamy działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Każdego dnia, ciężko pracujemy budując krok po kroku wspaniałe biznesy.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy