Oferta pracy

Prezes

SMG/KRC POLAND HUMAN RESOURCES REGION POŁUDNIOWY sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes

Spółka o ugruntowanej pozycji z branży farmaceutycznej poszukuje skutecznego managera na stanowisko Prezesa.

Prezes

 Zakres obowiązków:

  • operacyjne zarządzanie spółką
  • rozbudowa sieci sprzedaży
  • wyznaczanie i realizacja strategii spółki
  • realizacja założonego budżetu
  • odpowiedzialność za wynik finansowy spółki
  • reprezentowanie spółki w kontaktach z partnerami handlowymi

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 5-letnie doświadczenie w podobnej roli i branży farmaceutycznej
  • wysoka orientacja na cel
  • umiejętność czytania dokumentacji finansowej i zdolności analityczne
  • przedsiębiorczość i samodzielność w działaniu oraz  podejmowaniu decyzji
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
  • umiejętność motywowania pracowników i rozwiązywania konfliktów
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • realny wpływ na strategię i rozwój firmy
  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy