Oferta pracy

Prezes Szpitala

Grupa Nowy Szpital Holding S.A.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło rok temu
  • Dyrektor/Prezes
Grupa Nowy Szpital Holding S.A. jest największą w Polsce siecią prywatnych szpitali, która świadczy usługi bezpłatnie w ramach powszechnego ubezpieczenia. W skład Grupy wchodzi obecnie 10 szpitali. Prowadzimy również m.in. ratownictwo medyczne, poradnie specjalistyczne, POZ. Aktualnie nasze placówki obejmują opieką medyczną prawie 650 tys. mieszkańców województw: lubuskiego, kujawsko-pomorskiego i małopolskiego.

Opis Stanowiska:

  • kierowanie jednostką szpitalną w zakresie realizacji świadczeń medycznych
  • nadzorowaniu nad realizacją umowy z NFZ oraz wykonania bieżących celów strategicznych i operacyjnych
  • nadzoru realizacji świadczeń komercyjnych
  • planowanie, organizowanie i nadzór personelu jednostki w tym efektywności i realizacji zadań
  • pozyskiwanie kontraktów NFZ
  • zabezpieczenie i optymalizacja zasobów ludzkich koniecznych do prawidłowej realizacji świadczeń medycznych
  • określenie kierunku dalszego rozwoju szpitala
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Grupy
  • kierowanie jednostką w zakresie realizacji świadczeń medycznych
  • budowanie dobrych relacji z pacjentami

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku zarządczym
  • doświadczenie w zarządzaniu jednostkami szpitalnymi bądź medycznymi
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne i/lub prawo
  • doświadczenie w przygotowaniu i wdrażaniu planów strategicznych i operacyjnych oraz budżetów spółek prawa
  • handlowego
  • umiejętność strategicznego myślenia
  • umiejętność komunikacji z pacjentem
  • zdolności negocjacyjne i organizatorskie
  • doświadczenie w zakresie sprzedaży usług medycznych
  • znajomości przepisów Ustawy o działalności leczniczej
  • odpowiedzialności, dokładności, dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności radzenia sobie w sytuacjach: stresujących, pod presją czasu i terminów
  • umiejętność motywowania pracowników
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych

Osobie spełniającej wymagania oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się środowisku pracy
  • ciekawą i samodzielną pracę w Grupie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko pracy
  • samochód służbowy
  • telefon służbowy, laptop służbowy, artykuły niezbędne do pracy
  • premie zgodnie z przyjętymi zasadami w GK GNSH
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grupę Nowy Szpital Holding S.A. z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Grupę Nowy Szpital Holding S.A. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Mazowickiej 13b/6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy