Oferta pracy

Prezes Zarządu - CEO

Grupa Sunrise EnergyO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Grupa Sunrise Energy to jedna z najszybciej rozwijających się grup kapitałowych na rynku energii odnawialnej w Polsce. Firma zrzesza wyspecjalizowane podmioty, świadczące kompleksowe usługi i oferujące najnowocześniejsze rozwiązania techniczne z zakresu inwestycji w fotowoltaikę.

Aktualnie poszukujemy do jednej ze spółek Grupy, kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • zarządzanie całokształtem działalności spółki z grupy Sunrise, sprzedającej instalacje fotowoltaiczne, na bardzo wzrostowym rynku B2B, kierowanie pracą Zarządu
  • wyznaczanie i realizacja strategii spółki
  • tworzenie i wdrażanie planów i działań krótkoterminowych we wszystkich obszarach funkcjonalnych spółki, we współpracy z przedstawicielami spółki holdingowej
  • operacyjne zarządzanie spółką
  • odpowiedzialność za kluczowe działy firmy oraz kierowanie pracą ich menedżerów
  • realizacja założonego budżetu i bieżąca kontrola kosztów działalności firmy
  • odpowiedzialność za wynik finansowy spółki
  • realizacja strategii grupy Sunrise oraz współpraca operacyjna z pozostałymi spółkami Grupy
  • kontakt z interesariuszami i budowanie pozytywnego wizerunku Spółki
  • odpowiedzialności za realizację obowiązków sprawozdawczych i formalnych wynikających z przepisów prawa
  • raportowanie do Zarządu Spółki Holdingowej

Wymagania:

  • mocna orientacja na sukces, przedsiębiorczość, gotowość do wiązania wynagrodzenia z osiągniętymi wynikami Spółki
  • zdolność do ekonomicznej analizy procesów zachodzących na rynku i w Spółce
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne/finansowe)
  • minimum 5-letnie doświadczenie w podobnej roli, udokumentowane osiągnięcia w zarządzaniu spółką prawa handlowego
  • strategiczne zrozumienie rynku i potrzeb klientów
  • doświadczenie profesjonalne we wskazanym w opisie zakresie działalności Grupy
  • wysokie umiejętności przywódcze, organizatorskie i negocjacyjne
  • bardzo dobre umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem
  • wysoki poziom przedsiębiorczości i sprawczości
  • znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • działanie na szybko rosnącym rynku i w Spółce zorientowanej na rozwój
  • udział w programie opcyjnym spółki holdingowej, spółka holdingowa rozważa IPO
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • przedsiębiorczy i skuteczny zespół
  • znaczna samodzielność i decyzyjność w ramach realizowanej strategii
  • narzędzia pracy
  • ubezpieczenie zarządu oraz zdrowotne
Zapraszamy do aplikowania, na spotkaniu rekrutacyjnym możesz poznać wszystkie szczegóły.
W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133, poz. 883 ze zm.)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy