Oferta pracy

Prezes Zarządu, CEO

TEP CAPITALO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Prezes

TEP Capital jest funduszem private equity inwestującym w polskie przedsiębiorstwa średniej i dużej wielkości, które są liderami swoich branż, a ich modele biznesowe wyróżniają się trwałymi przewagami konkurencyjnymi. Nasza strategia inwestycyjna każdorazowo oparta jest na możliwości istotnego zwiększenia skali przejmowanego przedsiębiorstwa przy jednoczesnej poprawie jego stabilności i pozycji rynkowej.

Do naszej nowej inwestycji (producent opakowań, ~200 mln zł przychodów, ~200 pracowników) szukamy osoby na stanowisko Prezesa Zarządu.

Opis stanowiska:

  • Stworzenie raportu z badania komercyjnego przedsiębiorstwa wraz zarysem proponowanej strategii – jest to zlecenie, którym kandydat rozpocznie współpracę z TEP Capital;
  • Ciągłe i proaktywne wyznaczanie i realizacja celów przedsiębiorstwa;
  • Budowa zespołu kontrolingu finansowego i zespołu sprzedażowego;
  • Nadzór nad projektami inwestycyjnymi (zarówno rozbudowa własnych mocy produkcyjnych jak i przejęcia mniejszych podmiotów konkurencyjnych);
  • Bliska współpraca z zespołem inwestycyjnym TEP Capital i radą nadzorczą;

Wymagania:

  • Doświadczenie menedżerskie w przedsiębiorstwie produkcyjnym podobnych rozmiarów wraz z historią udokumentowanych sukcesów zawodowych;
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu i nadzorze nad projektami inwestycyjnymi przedsiębiorstwa;
  • Doświadczenie we współpracy z inwestorem finansowym będzie dodatkowym atutem;
  • Silna osobowość, umiejętność zarządzania i budowania relacji z pracownikami i zespołami;
  • Umiejętność syntetycznego analizowania sytuacji przedsiębiorstwa, strategicznego i numerycznego myślenia;
  • Łatwość w rozumieniu i opisywaniu złożonych systemów i zagadnień;
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego.

Oferta obejmuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Atrakcyjny plan opcyjny uzależniony od osiąganych efektów;
  • Praca wraz z funduszem private equity na bardzo ambitnym projekcie biznesowym;
  • Jasne i profesjonalny zasady współpracy, odpowiedzialności i wynagrodzenia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TEP Capital Sp.z o.o. w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy