Oferta pracy

Prezes Zarządu

Klient Pracuj.plO firmie

  • Czechy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Prezes

Firma działająca na obszarze Unii Europejskiej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Czechy

Opis stanowiska:

  • Kształtowanie i realizacja strategii rozwoju firmy,
  • Nadzór nad opracowywaniem planów biznesowych nowych projektów w firmie,
  • Zarządzanie całością organizacji,
  • Optymalizacja procesów i kosztów w firmie,
  • Wdrażanie i uruchamianie kolejnych projektów, (w tym nowych technologii wykonania)
  • Nadzór nad wykonywanymi analizami,
  • Podpisywanie umów i innych dokumentów formalnych,
  • Udział w spotkaniach i negocjacjach z kluczowymi partnerami biznesowymi firmy

Od kandydatów wymagamy:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane – techniczne,
  • Mile widziane studia podyplomowe z obszaru zarządzania,
  • Wiedza z obszaru finansów i zarządzania strategicznego,
  • Wiedza z obszaru Lean Management
  • Doświadczenia na stanowisku: dyrektor lub prezes zarządu,
  • Kreatywności, pomysłowości w zdobywaniu nowych rynków zbytu,
  • Elastyczności
  • Oczekujemy osoby z pomysłami na dalszy rozwój firmy oraz otwarcie na nowe kierunki jej działalności,
  • Otwartości,
  • Umiejętności zarządzania zespołem produkcyjnym,
  • Umiejętności analitycznych,
  • Samodzielności w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Nastawienia na realizację celów (produkcyjno-sprzedażowych)
  • Znajomości branży metalowej,
  • Mile widziana doświadczenie w produkcji/ sprzedaży kotłów grzewczych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość produkcji lekkich i średnich konstrukcji stalowych,
  • Mile widziana znajomość języka czeskiego,
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

W zamian oferujemy:

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko,
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pomoc w relokacji do Czech
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • Współpracę nastawioną na relacje i przyjazną atmosferę w pracy.
  • Realny wpływ na strategię rozwoju i wizerunku firmy,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę na kluczowym stanowisku,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy