Ta oferta pracy jest nieaktualna od 440 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Prezes Zarządu

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 21.03.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polskie Składy Armatury Sp. z o.o.

    Grupa zakupowa w branży wod-kan.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie

    Prowadzenie firmy w zakresie finansowo-handlowym. Praca stacjonarna lub w terenie.

    Główne zadania:

    • Zarządzanie i koordynowanie działań w zakresie kontaktów z dostawcami i klientami
    • Współtworzenie oraz odpowiedzialność za realizację strategii firmy
    • Zarządzanie operacyjne oraz koordynacja działań pracy w firmie
    • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność firmy
    • Reprezentowanie firmy na zewnątrz

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy
    • Doświadczenie w zarządzaniu pożądane
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem 10-osobowym
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
    • Umiejętności managerskie
    • Analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów
    • Strategiczne myślenie
    • Nastawienie na sukces
    • Radzenie sobie ze stresem i presją czasu
    • Umiejętność planowania finansowego i zarządzania budżetem

    Wybranym Kandydatom oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.