Ta oferta pracy jest nieaktualna od 55 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie
  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-03-21

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Polskie Składy Armatury Sp. z o.o.

Grupa zakupowa w branży wod-kan.

Prezes Zarządu

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Prowadzenie firmy w zakresie finansowo-handlowym. Praca stacjonarna lub w terenie.

Główne zadania:

  • Zarządzanie i koordynowanie działań w zakresie kontaktów z dostawcami i klientami
  • Współtworzenie oraz odpowiedzialność za realizację strategii firmy
  • Zarządzanie operacyjne oraz koordynacja działań pracy w firmie
  • Odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność firmy
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy
  • Doświadczenie w zarządzaniu pożądane
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem 10-osobowym
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności managerskie
  • Analiza sytuacji i rozwiązywanie problemów
  • Strategiczne myślenie
  • Nastawienie na sukces
  • Radzenie sobie ze stresem i presją czasu
  • Umiejętność planowania finansowego i zarządzania budżetem

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się