Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prezes Zarządu

Przedsiębiorstwo Handlowe GECON sp. z o.o.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • prezes

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad działalnością spółki wspólnie z pozostałymi Członkami Zarządu.

  • Kształtowanie i realizacja skutecznej strategii rozwoju spółki, w tym w szczególności z uwzględnieniem sprzedaży w kanale e-commerce

  • Opracowywanie, wdrożenie oraz nadzór nad realizacją planów rozwoju, inwestycji i budżetu spółki

  • odpowiedzialność za wynik spółki

  • Reprezentowanie spółki na rynku biznesu, kontrahentów, partnerów biznesowych oraz przed organami zewnętrznymi

  • Budowanie i rozwijanie kontaktów z partnerami biznesowymi a także rozwój kanałów sprzedaży

  • Ekspansja firmy na rynku ogólnopolskim oraz zagranicznym zarówno w kanałach B2B oraz B2C

  • Inicjowanie zmian i nadawanie kierunku zmierzającego do optymalizacji procesów biznesowych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – Członka Zarządu, Dyrektora Handlowego, Dyrektora Operacyjnego z realnymi sukcesami i wynikami w zarządzanej organizacji

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne i/lub techniczne, MBA mile widziane

  • Doświadczenie w zarzadzaniu strukturami handlowymi, w rozwoju biznesu oraz budowaniu relacji biznesowych w obszarze B2B

  • Doskonała znajomość branży e-commerce (w tym mile widziana w sektorze re-commerce)

  • Znajomość rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii, budowania platform e-commerce, B2B

  • Wysoka orientacja na realizację celów, zadań i osiąganie wyników

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie oraz orientacja biznesowa.

  • Umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia

To oferujemy

  • dynamiczne środowisko pracy, otwarte na zmianę biznesową, silnie zorientowane na współpracę

  • warunki pracy u przedsiębiorcy gwarantującego realny wpływ na rozwój otoczenia biznesowego

  • możliwość kierowania rynkiem re-commerce w kraju oraz na rynkach zagranicznych

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia zależny od doświadczenia, kompetencji oraz wyników

  • elastyczna organizacja pracy

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon

Chcesz kreować i wyznaczać strategię biznesu mającego wpływ na tak szeroką skalę? Zapraszamy za stery pokładu:

Spółki Gecon wchodzącej w skład grupy spółek z trendu #re-cykling, #re-use, #re-commerce: MB Recykling, AMB Recykling, Maya Victory,

GECON to nowoczesne, dynamiczne przedsiębiorstwo, dające nowe życie i jakość używanym produktom w obszarach: artykuły elektroniczne, elektryczne, multimedialne oraz tekstylia.

Cel strategiczny: Lider rynku re-use, re-commerce #ponowneużycie, #ponownasprzedaż

Dzięki nam Klienci mogą w aktywny sposób uczestniczyć w gospodarce cyrkularnej i pozytywnie wpływać na środowisko oraz kupować wysokiej jakości używane produkty. Należymy do grupy spółek, które łączy prowadzenie odpowiedzialnego biznesu, polegające na zrównoważonym rozwoju i uwzględniającym realizację celów ekonomicznych, społecznych oraz ekologicznych. Tworzymy w grupie zespół 800 osobowy i dynamicznie się rozwijamy.

Nasz rozwój jest wynikiem innowacyjnego podejścia do zarządzania spółką, jakości oferowanych produktów i nieustannym doskonaleniem naszych procesów.

Przewiń do profilu firmy