Oferta pracy

Prezes Zarządu

PSP International Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pełny etat
  • Prezes
PSP International Sp. z o.o.

Nasz Klient, firma z siedzibą w Polsce centralnej, zajmująca się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości metalowych elementów dla budownictwa przemysłowego i komercyjnego, zatrudniająca powyżej 50 osób, poszukuje osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe techniczne lub pokrewne
  • co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą, najlepiej w branży produkcyjno - budowlanej
  • bardzo dobre umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem
  • doświadczenie w budowaniu efektywnych relacji biznesowych z Klientami
  • wysoki poziom przedsiębiorczości i sprawczości
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Zadania:

  • samodzielne zarządzanie spółką córką w Polsce
  • raportowanie do właściciela firmy
  • osiąganie wyników finansowych i sprzedażowych określonych w strategii firmy
  • podejmowanie decyzji operacyjnych i inwestycyjnych
  • przejęcie pełnej odpowiedzialności za funkcjonowanie firmy na rynku polskim i za dalszy rozwój przedsiębiorstwa w Polsce

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie
  • swobodę działania
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv z podaniem numeru referencyjnego 52223.
Gwarantujemy pełną dyskrecję.

PSP International Sp. z o.o. ul. Śniadeckich 10, 00-656 Warszawa

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, referencje itp.) dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez PSP International Sp. z o. o." Dziękujemy za przesłanie dokumentów, skontaktujemy się z kandydatami, spełniającymi wymagania Klienta.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy