Logo Pracuj.pl

Prezes Zarządu

LAVORA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Niemce (pow. lubelski)
    Niemce (pow. lubelski), lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • prezes
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie właściwego funkcjonowania Firmy oraz realizacji celów biznesowych, poprzez odpowiednią organizację pracy i zarządzanie Zespołem Pracowników,
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie kluczowych obszarów działalności Firmy (Projektowanie, Produkcja, Sprzedaż, Marketing, Logistyka),
  • Zarządzanie Zespołem Pracowników: a w szczególności planowanie i organizacja pracy, motywowanie, rozwój kompetencji oraz ocena pracy podległego personelu,
  • Definiowanie celów i zadań dla menadżerów średniego szczebla oraz analiza efektywności ich wykonania wraz z kontrolą wskaźników ekonomicznych,
  • Utrzymanie długotrwałych i pozytywnych relacji z kluczowymi klientami Spółki,
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji,
  • Inicjowanie i realizacja działań zmierzających do umocnienia i zwiększenia pozycji Spółki na rynku oraz budowanie jej pozytywnego wizerunku,
  • Przeprowadzanie analiz efektywności podejmowanych działań,

Nasze wymagania

  • Przedsiębiorczość i zorientowanie na osiągnie celów biznesowych,
  • Umiejętność myślenia i planowania pracy na poziomie strategicznym, taktycznym i operacyjnym,
  • Umiejętność zarządzania Organizacją o charakterze produkcyjnym,
  • Umiejętność zarządzania zespołem pracowników: planowanie i organizacja pracy, motywowanie, monitoring i ocena pracy oraz doskonalenie i rozwój kompetencji,
  • Dobry poziom umiejętności analitycznych,
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji menadżerskich w firmie produkcyjnej w tym co najmniej 2 lata na stanowisku Dyrektora,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomości i doświadczenie w pracy w branży meblowej,

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagradzania, na który składa się wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników pracy,
  • Możliwość zawarcia współpracy w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski
  • Wyposażenie stanowiska w niezbędne narzędzia pracy,
  • Stanowisko pozwalające na podejmowanie ambitnych wyzwań zawodowych i samorealizację,
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

LAVORA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

LAVORA SP. Z O.O., – Zajmujemy się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości mebli przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Swoim klientom oferujemy także usługi w zakresie kreowania wystroju wnętrz. Łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym parkiem maszynowym aby sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom projektantów i klientów. Wszystkie nasze meble są produkowane z troską o najwyższą jakość materiałów i wykończenia. W najbliższym czasie planujemy poszerzyć obszar swojej dzielności o nowy biznes - projektowanie i produkcję domów modułowych.

Prezes Zarządu, Niemce (pow. lubelski)