Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prezes Zarządu

ECOCAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • prezes

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spraw spółki poprzez zarządzanie jej majątkiem i zasobami ludzkimi,

  • Rozwijanie nowych segmentów świadczonych usług

  • Odpowiedzialność za ekspansję firmy na rynku ogólnopolskim,

  • Reprezentowanie Spółki na zewnątrz,

  • Promowanie interesów Spółki i przyczynianie się do jej rozwoju,

  • Tworzenie i wdrażanie strategii biznesowej, planów operacyjnych, kontrola budżetu,

  • Proponowanie zmian i usprawnianie procesów.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w branży transportowej (taxi) w tym 3 letnie na stanowisku kierowniczym,

  • Zdolności przywódcze, doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • umiejętność strategicznego myślenia, wdrażania i realizacji strategii.

  • Umiejętność podejmowania decyzji,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Elastyczna forma zatrudnienia

  • Samodzielne stanowisko

EcoCar to jedyna firma technologiczna na rynku taxi z polskim kapitałem i z własną, jednorodną flotą nowych samochodów hybrydowych i Mercedesów Vito dla 7 pasażerów. EcoCar oferuje możliwość zamawiania przejazdów na kilometry oraz za z góry umówioną cenę przez aplikację, on-line, telecentrum i IVR pod numerem telefonu +48 123456789.

Spółka świadczy usługi w Warszawie i Trójmieście. Posiada unikatowy na skalę europejską model biznesowy oraz spójną strategię rozwoju opartą na nowoczesnej flocie pojazdów, technologiach mobilnych oraz pro klienckim podejściu.

Przewiń do profilu firmy