Prezes Zarządu

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 18.06.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jednego z liderów produkcji biokomponentów w Europie o ugruntowanej pozycji konkurencyjnej na rynku światowym.

    Rada Nadzorcza

    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Location: Wrocław

    Główne zadania:

    • Reprezentowanie i ochrona interesów Spółki,
    • Rozwój pozycji rynkowej Spółki,
    • Zapewnienie konkurencyjności firmy na dynamicznym rynku,
    • Przygotowanie planów biznesowych,
    • Zarządzanie i nadzór nad bieżącą działalnością Spółki,
    • Nadzór nad realizacją planów operacyjnych,
    • Optymalizacja kosztów działalności,
    • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników,
    • Znajomość zasad funkcjonowania spółek handlowych, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonowania grup kapitałowych oraz znajomości zasad nadzoru właścicielskiego,
    • Analiza rynku surowców i wyrobów gotowych na rynkach światowych i polskim,
    • Uzyskiwanie założonych poziomów sprzedaży i marży handlowej,
    • Koordynowanie i nadzór nad zawieranymi z kontrahentami umowami handlowymi,
    • Nadzór nad zabezpieczeniem finansowym zawieranych umów handlowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne lub chemiczne,
    • Znajomość rynku dostawców i procesów technologicznych branży chemicznej,
    • Wysoko rozwinięte kompetencje menadżerskie,
    • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych,
    • Nie podleganie określonym w przepisach prawa ograniczeniom lub zakazom zajmowania stanowiska członka zarządu w spółkach handlowych,
    • Znajomość zasad funkcjonowania spółek prawa handlowego,
    • Doświadczenia negocjacyjne,
    • Znajomość języka angielskiego,
    • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
    • Kreatywność w działaniu,
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami,
    • Możliwość istotnego wpływu na rozwój firmy i grupy kapitałowej,
    • Praca w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej,
    • Udział w projektach inwestycyjnych o charakterze prorozwojowym,
    • Narzędzia do wykonywania pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    By clicking “Apply now” or “Send”, you give your consent to Grupa Pracuj sp. z o.o. acting as a recruitment agency (Grupa Pracuj, we) processing the personal data contained in your application for the purposes of conducting a recruitment process for the position indicated in the job ad.

    Given that we are searching for employees for our clients (potential employers), having selected the applications and obtained your separate consent at a later stage of the recruitment process we will forward your personal data to a specific potential employer. After your personal data is disclosed to the potential employer, such potential employer will become the controller of your personal data and you will receive additional information from such potential employer on how it processes your personal data. Your consent is voluntary and you can withdraw it at any time by contacting us at [email protected]

    You will find full information on the processing of your personal data under the application form at a further stage of the application process.

    Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252