Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Prezes Zarządu / Wspólnik

8WORDS sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 06 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • prezes
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie i nadzór nad realizacją modelu biznesowego;

  • Nadzór nad realizacją projektów dla klientów w modelu omnichannel, w tym wprowadzanie produktów klientów na rynki międzynarodowe;

  • Rozwijanie istniejącego portfela produktowego;

  • Pozyskiwanie nowych klientów;

  • Rekrutacja, wdrażanie i rozwój pracowników;

  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji;

  • Realizacja planu finansowego;

Nasze wymagania

  • Praktycznej znajomości procesów i mechanizmów sprzedaży na Amazon popartej przykładami sukcesów wdrożeniowych;

  • Znajomości pozostałych kluczowych marketplace'ów (eBay, Allegro);

  • Doświadczenia w planowaniu i wdrażaniu strategii marketingowych;

  • Doświadczenia w budowie zespołów, wdrażaniu strategii i wdrażaniu procedur;

  • Biegłej znajomości jęz. angielskiego;

  • Umiejętności rozumowania abdukcyjnego, analizy oraz syntetycznego wnioskowania;

To oferujemy

  • Umowę B2B lub o pracę;

  • Udziały i plan opcyjny po okresie próbnym;

  • Realny wpływ na rozwój firmy;

  • Możliwość szybkiego rozwoju wraz z rozwojem firmy;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

O nas

Jesteśmy dynamicznym start up'em z dziedziny międzynarodowej sprzedaży e-commerce (platformy Amazon, eBay, Allegro) z lokalizacjami w Europie, USA i Australii oraz rosnącą liczbą pozyskiwanych klientów. Poszukujemy osoby zarządzającej w celu wyskalowania biznesu i rozwoju organizacyjnego spółki.