Praca pricing analyst, dolnośląskie

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Aplikacja Pracuj.pl

Przeglądaj oferty wygodniej

Pobierz
    • Wrocław
    Pricing Analyst is the Finance professional working on multi-million outsourcing pursuits, responsible to provide end-to-end financial guidance and support to DXC bid teams in the financial evaluation, risk assessment, pricing and internal...
    opublikowana: 25 stycznia 2020
    • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski)
    Wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (budowlane/konstrukcyjne), co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość języka angielskiego (poziom B2 lub wyższy), znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office (w...
    opublikowana: 21 stycznia 2020
    • Wrocław
    Zakres obowiązków: analiza dokumentacji projektowej kosztorysowanie w zakresie branży elektrycznej przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów analiza i porównywanie ofert przygotowanie własnej kalkulacji...
    opublikowana: 15 stycznia 2020