Oferta pracy

Pricing Analyst

YES Biżuteria

Świerzawska 1

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Ocena danych z różnych źródeł w celu uzyskania wglądu w strategie cenowe i trendy rynkowe

  • Analizowanie cen konkurencji i trendów rynkowych w celu zwiększenia udziału w rynku i rentowności

  • Śledzenie zaangażowania Klientów w celu opracowania skutecznych strategii cenowych dla produktów i ofert

  • Zastosowanie metod modelowania statystycznego do określenia potencjalnego wpływu strategii cenowych na rentowność

  • Rekomendowanie strategii cenowych ściśle dopasowanych do trendów rynkowych i identyfikowanie nowych segmentów rynku

  • Prognozowanie przychodów i udziału w rynku na podstawie trendów rynkowych, kosztów produkcji, marży zysku i wielkości sprzedaży

  • Współpraca z działami produktu, sprzedaży i marketingu przy opracowywaniu i wdrażaniu konkurencyjnych strategii cenowych

  • Tworzenie dynamicznych narzędzi cenowych, aby skutecznie reagować na zmieniające się potrzeby i trendy rynkowe

  • Przygotowywanie i prezentowanie wyników analizy cenowej w ramach organizacji

  • Bieżące monitorowanie zmieniających się metod analizy cen i trendów branżowych

Nasze wymagania

  • Około 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka cenowego w branży handlowej

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, finanse lub pokrewne

  • Znajomość SQL oraz MS Office, w szczególności Excel

  • Posługiwanie się dowolnym systemem klasy ERP oraz sprawne korzystanie z narzędzi BI

  • Doświadczenie w zakresie analizowania strategii cenowych oraz prognozowania przychodów i udziału w rynku

  • Znajomość metod statystycznych i analiz cenowych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, pracy z dużą ilością danych w ramach wielu obszarów

  • Umiejętność budowania relacji na różnych poziomach organizacji, w tym kreowania strategii cenowych z uwzględnieniem potrzeb innych działów

  • Umiejętności komunikacyjne, w zakresie prezentacji raportów z analiz cenowych odpowiednim interesariuszom

  • Bieżące podążanie za zmieniającymi się trendami oraz implementowanie i rozwijanie nowych narzędzi cenowych

To oferujemy

  • Wspierające środowisko pracy

  • Profesjonalne wdrożenie oraz szkolenia

  • Otwartość na innowacyjne rozwiązania

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę wśród dóbr luksusowych

  • Dużą samodzielność i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

  • Kursy językowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • szkolenia

  • pakiet sportowy w korzystnej cenie

  • dofinansowanie do żłobka/przedszkola

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

● Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2021

● I miejsce w kategorii Kampania Roku - Doskonałość Mody Twój Styl 2021

● Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

● Brylant Polskiej Gospodarki 2020

● TOP MARKA 2020

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 170 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Przewiń do profilu firmy