Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Pricing and Rebates Support with Italian

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Pricing and Rebates Support with ItalianNumer ref.: /534/10/2020/JG/58263

zadania

  • weryfikacja faktur
  • identyfikowanie i eskalowanie zapytań dotyczących rabatów oraz cen
  • wprowadzanie oraz sprawdzanie danych w systemie SAP
  • wsparcie zespołu w bieżących działaniach

oczekujemy

  • znajomości języka włoskiego na poziomie B2
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2
  • doświadczenia w pracy w SAP
  • otwartości na nowe wyzwania
  • chęci do zdobywania doświadczenia i wiedzy

oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową na 3-6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • szkolenie wprowadzające
  • możliwości rozwoju

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne